Corsair Carbide series Spec-Delta 650W 80+ Bronze kasa alınır mı?

tgman

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, bir sistem toplayacağım ve Corsair Carbide series 650W 80+Bronze güç kaynağı olan bir kasa buldum. Maalesef şartlar sebebiyle alma ihtimalim yüksek. O yüzden bu kasa iyi midir? Hava akışı kurtarır mı? Kötü mü olur sormak istedim.

Muhtemel sistem:
Ryzen 5 5600X/5600
RX6600XT/6600/6700XT 12 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım bütçeniz 1850-1900TL civarı. Alma imkanınız varsa bu ikiliyi öneririm. Hava akışı çok iyi. PSU'ya zaten denecek yok. Bende ilk başta Corsair Carbide SPEC-DELTA düşünüyordum ama sonradan yorumlarda hava alamadığı hakkında bilgiler görünce vazgeçtim ve pişman olmadım diyebilirim.

Güçlü bir sistem için soğutma önemli. Tercihi size bırakıyorum.

Evet maalesef, seçmek zorunda kaldığım bir durum var başka kasa seçeceğim sanırım. İlk başta iyi gelmişti fakat önünün bu kadar kapalı olduğunu zannetmiyordum. Resmen üst ve orta fan ölü fan işe yaramıyor. İşlemci için sıvı soğutma vs alacağım ama hava akışı olmadıktan sonra ne fark eder ayrıca PSU'da sorunlu gibi şikayetler duymuştum.

Sanırım bütçeniz 1850-1900TL civarı. Alma imkanınız varsa bu ikiliyi öneririm. Hava akışı çok iyi. PSU'ya zaten denecek yok. Bende ilk başta Corsair Carbide Spec-Delta düşünüyordum ama sonradan yorumlarda hava alamadığı hakkında bilgiler görünce vazgeçtim ve pişman olmadım diyebilirim.

İlk başta Galax revolution 01 düşünüyordum ve hala mantıklı geliyor. Hazır sistem olmaz ise toplayarak yapacağım.

Geri
Yukarı