CORSAIR Carbide Serisi SPEC-05 alınır mı?

Tamam ama bütçemi aşıyor bu nedenle işlemciyi R3 3100 çıkarırsam ve Cooler Master Masterbox MB311L RGB kasayı tercih edersem sizce nasıl olur?

Ki zaten Corsair 05'inde önünde az da olsa biraz mesh yapı var
Veya da benim bütçem en fazla 7000-6800 TL bir şey, bana bu paraya alınabilecek bir Gaming PC önerir misiniz

Ekran kartını MSI GeForce GTX 1660 Super Ventus XS OC ya da Zotac yapın 6.557 liraya denk geliyor. İstersen artan parayla Depolamanı yükseltebilirsin.

İtopya'daki sistemin kasasında hava akışı çok iyi değil. İçinde 2 adet fan var yetersiz geliyor fan. Ek olarak seçilen ekran kartı Gigabyte'ın iki fanlı modeli. İki fanlı olan modeli malesef diğer GTX 1660S'lere göre daha çok ısınıyor. Arada 550 lira gibi bir fark var değer mi değmez mi kararını düşünüp sen ver.

Beğenmediğim iki kısım var birincisi kasa ki bizzat ben kullandım içine iki fan daha eklememe rağmen yetersiz oldu. İkincisi ekran kartı. Sanırım 1660 Süper'in en çok ısınan modeli diyebilirim.

Bence biraz daha araştırma yap acele etme belki çok daha mantıklı sistemler bulunabilir fiyat olarak.

Ekran kartını MSI GeForce GTX 1660 Super Ventus XS OC ya da Zotac yapın 6.557 liraya denk geliyor. İstersen artan parayla Depolamanı yükseltebilirsin.

İtopya'daki sistemin kasasında hava akışı çok iyi değil. İçinde 2 adet fan var yetersiz geliyor fan. Ek olarak seçilen ekran kartı Gigabyte'ın iki fanlı modeli. İki fanlı olan modeli maalesef diğer GTX 1660S'lere göre daha çok ısınıyor. Arada 550 lira gibi bir fark var değer mi değmez mi kararını düşünüp sen ver.

Beğenmediğim iki kısım var birincisi kasa ki bizzat ben kullandım içine iki fan daha eklememe rağmen yetersiz oldu. İkincisi ekran kartı. Sanırım 1660 Super'in en çok ısınan modeli diyebilirim.

Bence biraz daha araştırma yap acele etme belki çok daha mantıklı sistemler bulunabilir fiyat olarak.

Çok teşekkürler lakin ben bunun üzerine monitör, Win 10I ve bir klavyede alaCAĞIM7000 TL'ye en fazla ve ben her oyunu oynayacağım AC 1'den valhallaye kadar CoD 1'den cold wara kadar en az orta ayarlarda bu bütceyle bunları oynayabilir miyim sizce
Çok teşekkürler lakin ben bunun üzerine monitör, Win 10I ve bir klavyede alaCAĞIM7000 TL'ye en fazla ve ben her oyunu oynayacağım AC 1'den valhallaye kadar CoD 1'den cold wara kadar en az orta ayarlarda bu bütceyle bunları oynayabilir miyim sizce

Ama Windows'u 100 TL'ye Gittigidiyor'dan alacağım

Ama Windows'u 100 TL'ye Gittigidiyor'dan alacağım

Geri
Yukarı