Corsair Carbide serisi Spec-Delta RGB 650W alınır mı?

Çoğu sistemde bu kasa kullanıldı ve şu an milli kasalarımız arasına girdi. Sorun yaşayanla karşılaşmadım ama aynı fiyata daha iyi kasa önerenler olacaktır.

Ben 550W 80+lık olanını kullanıyorum şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim Gigabyte'ın uygulamasıyla fanları kontrol edebiliyorum. Kasanın içinde de küçük bir kontrolcüsü var RGB için. O Fiyata daha iyileri var mı bilmiyorum

Normalde alınabilir ama bu fiyat çok pahalı. Daha bir kaç hafta önce 1400 civarıydı ve 550w modeli ise indirimlerde 800-900 civarı oluyordu. İtopyanın indirim yapmasını beklersen yada hepsi burada gibi yerlerden daha ucuza bulursan bence onları tercih etmelisin.

1599 TL şu an Sinerji de benim de çok fazla kullanan arkadaşım var bir sıkıntı yaşayanı görmedim RGB kontrolcüsü içerde onu anakarta direkt bağlanıyor mu bilmiyorum.

1599 TL şu an Sinerji de benim de çok fazla kullanan arkadaşım var bir sıkıntı yaşayanı görmedim RGB kontrolcüsü içerde onu anakarta direkt bağlanıyor mu bilmiyorum.

Anakart destekliyorsa bağlıyorsun ama kontrolcü daha rahat modları ayarlama açısından

Normalde alınabilir ama bu fiyat çok pahalı. Daha bir kaç hafta önce 1400 civarıydı ve 550w modeli ise indirimlerde 800-900 civarı oluyordu. İtopyanın indirim yapmasını beklersen yada hepsi burada gibi yerlerden daha ucuza bulursan bence onları tercih etmelisin.
Hazır sistem halinde alıcam ucuza geliyo

Geri
Yukarı