Corsair Carbide SPEC-Delta RGB Kasa İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Corsair Carbide SPEC-Delta RGB Kasa İncelemesi
corsair-carbide-spec-delta-rgb-kasa-inceleme-technopat-2-1917x1080.jpg

Corsair Carbide serisinden SPEC-Delta RGB bilgisayar kasasını inceliyoruz. Fiyat ve performansı, soğutma seçenekleri, yapısı ve detayları ile adım adım yakından bakalım… Bu videoyu yayınladığımız sırada KDV dahil 500 TL, yani 88 USD fiyat ile satılan bu kasa MidTower ATX boyutunda. Yurtdışı fiyatının da 80 USD civarında olduğu düşünülürse Türkiye satış fiyatı neredeyse yurtdışı ile aynı […]

Devamı: Corsair Carbide SPEC-Delta RGB Kasa İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Gerçekten fiyat performans ürünü. Uygun fiyata alınabilecek kaliteli ürünlerden. Ben de yakın zamanda almayı düşünüyorum.
Hava sirkülasyonu açısından sıkıntı yaratır mı acaba? Bir de içerisinde 550W 80+ PSU var. R5 2600 ve RX590 Nitro+ besleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hava sirkülasyonu açısından sıkıntı yaratır mı acaba? Bir de içerisinde 550W 80+ PSU var. R5 2600 ve RX590 Nitro+ besleyebilir mi?
Önde 3 arkada 1 adet fanı var bence gayet yeterli. R5 ve RX590'lı bir sistemi 550W 80+ PSU rahatlıkla besleyecektir. Her modelinden PSU çıkmıyor bu arada yani satıcıdan satıcıya değişebilir. Ona dikkat ederek almanızda yarar var.

Önde 3 arkada 1 adet fanı var bence gayet yeterli. R5 ve RX590'lı bir sistemi 550W 80+ PSU rahatlıkla besleyecektir. Her modelinden PSU çıkmıyor bu arada yani satıcıdan satıcıya değişebilir. Ona dikkat ederek almanızda yarar var.
Yanıtınız için teşekküler. Üste veya işlemciye ekstra bir fan gerek yok yani?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı