Çözüldü Corsair Carbide Spec02 Kasa ve Anakart Aynası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

coksakinol

Hectopat
Daha fazla  
Selam.
Yeni Skylake bir sistem topladım.
Esas sorum için söylemem gereken parçalar,
Asus Z170 Pro Gaming mb ve Corsair Carbide Spec 02 Kasa .
Anakartın aynası (arka giriş çıkışların olduğu metal plaka) bu kasaya oturmuyor.boşlukta kalıyor ve o şekilde duruyor. Sadece bana mı denk geldi yoksa bu durumu yaşayan var mıdır acaba?

Konu ile bilgisi olan arkadaşım var mıdır acaba?

İçten mi yoksa dıştan mı takmaya çalıştın ? Dıştan taktıysan içten ve yazıları dışa bakacak şekilde takmayı dene.

İçten mi yoksa dıştan mı takmaya çalıştın ? Dıştan taktıysan içten ve yazıları dışa bakacak şekilde takmayı dene.

Normalde 6-7 tane kasa topladım şimdiye kadar.
İlk defa böyle bir şey oldu .
Önde yani dışta yerine oturmuyor.
Geride ise havada kalıyor ama anakart ile ancak bu şekilde örtüşüyor. Yani dıştan taksam anakart girişlerinden uzakta kalıyor. Ki zaten dıştan da oturmuyor.

Sırf bu yüzden tekrar kasa alacağım.

Fotoğraf paylaşabilir misiniz? Resim Yükle butonu ile siteye yükleyebilirsiniz görseli.

Bugün tekrar açtım kasayı. Keşke foto çekseydim. Mümkün değil oturmuyor. Ben de bu forumda yeniyim ama bu işlerde oldukça eski sayılırım. Kasayı son vidasına kadar kendim topladım. Hiç böyle bir duruma rastlamamıştım. Vektron a da (distribütör) mesaj yazdım bakalım ne olacak.

Bende bu kasayla z170a gamin m3 kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım anakartta sıkıntı olabilir.

Arkadaşlar.
Aceleciliğimden hata yapmışım. Bugünkü ameliyat sonucu herşey yolunda. Vaktinizi çaldığım için kusura bakmayın. Hakkınızı helal edin. Bu arada boşta CPU 27 c, yükte max 55 c .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı