Corsair Carbide Wamp/SPEC-01 vs Deep Cool Kendomen vs Aerocool GT-A

poseydonsss

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki üç kasa arasında kaldım. Tiplerini de çok beğendim. Ancak sizce hangisi daha iyi? Özellikle kullanan deneyimleyen varsa deneyimlerini aktarabilir mi? Hangi kasa daha dayanıklı ve daha ferah iç hacmine sahip? Corsair'in adı yeter. Aerocool tarz olarak çok iyi. Deep Cool ise hem ekonomik hemde diğerlerine yakın seçenekler sunuyor.

Deep Cool Kendomen Atx Kırmızı Kasa

Corsair Carbide Serisi Wamp/SPEC-01 Mid Tower Kırmızı Led Fan Gaming Siyah Kasa

Aerocool GT-A USB 3.0 Pencereli, Fan Kontrolculu Siyah ATX Oyuncu Kasası

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa içi led ve kurabilirsem full sistem su soğutma düşünüyorum. Olabildiğince modifiye edeceğim. Aslında kafamda Nzxt s340 vardı ancak Türkiye'de bulunmayışı büyük sıkıntı. Amazondan ise pahalıya denk geliyor. Bende şimdilik modifiye edeceğim parçaları içinde barındırabilecek ucuz yollu kasalara yöneldim. En azından işlemciye su soğutması kurabilmeliyim. Aslında Corsair kafamdaki son şıktı :)

Deep Cool Kendomen kasa 5 fanıyla (ikisi led'li) geliyor. Zalman Z11 NEO'ya göre daha büyük ayrıca. Daha önce Deep Cool kullanmadım. Marka nasıldır bilmiyorum. Ama aynı zamanda su soğutması uzaktan kumandalı kasa içi led gibi ürünler barındırıyor. Zalman Z11 NEO'da öne su soğutma kurmam mümkün değil ama Deep Cool ve Aerocool'da mümkün gibi. Ufak modifikasyonlarla tabii. Corsair'de de fan kontrolcüsü yok. Ekstradan almam gerekecek. O yüzden Zalman elenmiştir. Üstteki üç ürün için konuşalım lütfen.

Zalman Z3 almayı düşünüyordum. Deep Cool Kendomen'i görünce fikrim değişti. Kasa ile ilgili incelemelere baktım sağlam gibi duruyor. Forumda kullanan var mı acaba ondan da tavsiye alsaydık.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı