Deep Cool Kendomen Titanyum vs Deep Cool Tesseract SW

Ooo 200r 8 tane fan yuvasına sahip. Sizlere belki abartı gelebilir ancak ben bu 8 fanın 6 tanesini doldurmak isterim. Sizce çok mu gereksiz olur? Düşündüğüm fan

Cougar Turbine 120mm Turuncu Kasa Fanı (CF-T12S) Fiyatı

4 tanesi ~ 100 tl eder kasa 300 tl ye gelir. Benim bu kadar fan istememin nedeni alacağım sistem g3258 işlemci ve r9 270 asus directcu ii . Ve bu ikisini oc edeceğim. R9 270 oc olunca x modeli düzeyinde oluyor.

Kasama neden çirkin dediniz ya? Bence Tesseract çirkin :) Şaka bir yana ben beğenerek aldım. Aerocool GT-A ile arasıda kalmıştım ama bunu daha çok beğendim. Deep Cool güzel bir marka. Kaliteli ürünleri var. Kendomen Tesseract'a göre daha işlevsel. Daha geniş. Ben birde modifikasyonu bitirince gör o kasayı ;)

Kasama neden çirkin dediniz ya? Bence Tesseract çirkin :) Şaka bir yana ben beğenerek aldım. Aerocool GT-A ile arasıda kalmıştım ama bunu daha çok beğendim. Deep Cool güzel bir marka. Kaliteli ürünleri var. Kendomen Tesseract'a göre daha işlevsel. Daha geniş. Ben birde modifikasyonu bitirince gör o kasayı ;)
O zaman bekliyoruz. O kasa tam bir f/p ürünü ama ön yüzü daha iyi olabilirken berbat etmişler.
Ben o kasayı alırsam sadece 5 fanla geldiği için alırım. Sen modifiye et halıya bi yere koy yüksek çözünürlüklü adam gibi bir fotoğraf çek bir daha görelim. Belki o zaman müthiş olur.

@NorthernsKnight sana şunu sormak istiyorum tesseract dan hala memnun musun?
Ayrıca ön tarafa bir şekilde 2 fan koymak mümkün mü? Ben biraz ön tarafa taktım da :D :D

O zaman bekliyoruz. O kasa tam bir f/p ürünü ama ön yüzü daha iyi olabilirken berbat etmişler.
Ben o kasayı alırsam sadece 5 fanla geldiği için alırım. Sen modifiye et halıya bi yere koy yüksek çözünürlüklü adam gibi bir fotoğraf çek bir daha görelim. Belki o zaman müthiş olur.

@NorthernsKnight sana şunu sormak istiyorum tesseract dan hala memnun musun?
Ayrıca ön tarafa bir şekilde 2 fan koymak mümkün mü? Ben biraz ön tarafa taktım da :D :D
Ben kasadan memnunum. Ön tarafa 2 adet fan takamıyorsunuz maalesef. Kasanın önünde 1 adet 12cm mavi ledli bir fan bulunmakta. Fakat kasa üzerinde gelen fanlar biraz kalitesiz. Ben CM Sickleflow ile değiştirdim öndeki fanı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı