Corsair CV450 450W 80 Plus alınır mı?

Ekran kartı için dedi sanırım.

80 Plus değil ama güç kaynağı elimde kalmasın?

Sistemimde kullandığım power indirimdeymiş. Şiddetle almanı tavsiye ederim, Alman markası aynı paraya 650 Watt ve ileriye dönük bir psu.

Sistemimde kullandığım power indirimdeymiş. Şiddetle almanı tavsiye ederim, Alman markası aynı paraya 650 Watt ve ileriye dönük bir psu.
Eski bir PSU korumaları eksik ve CPU kablosu kısa hem de 650W çok gereksiz. Arkadaşların önerdiği gibi VX400 almanı öneririm.

Sistemimde kullandığım Power indirimdeymiş. Şiddetle almanı tavsiye ederim, alman markası aynı paraya 650 Watt ve ileriye dönük bir PSU.

Hiç duymadığım bir marka ve 650 Watt için o fiyat biraz korkuttu.

:D orada bir yanlışlık olmuş.
O zaman sisteminin maksimum yükte çekeceği güç; ekran kartını overclock ve 3'er tane usb 2.0 ve usb 3.0 ve 120'lik fan ve optik driver ile abartsak dahi 650VA'yı yani 375W'ı geçmez. Ancak uzun ömürlü, stabil ve biraz da olsa güç tasarrufu yapmasını istiyorsan, en azından 550W 80+ Bronz almanı tavsiye ederim.

Eski bir PSU korumaları eksik ve CPU kablosu kısa hem de 650W çok gereksiz. Arkadaşların önerdiği gibi VX400 almanı öneririm.
CPU kablosu hakkında yazılanları okudum fakat ben gayet rahat bir şekilde kablolamasını yaptım.
650Watt ve 80+ olduğu halde şuan aynı fiyata satılmasından Sharkoon'dan yana. 3600x ve 5600xt ile aylardır en ağır işlemlerde bile sıkıntı yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı