Elektronik Corsair CX650F RGB beyaz güç kaynağı 1480 TL

Merdo34

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Fiyat güzel, satıcı Amazon.
Bu fiyattan kaçmaz, ihtiyacı olanlar bakabilir.
Normal fiyatı 1650 TL, eğer amazon prime üyesi iseniz bu fiyattan alabilirsiniz.
Üye değilseniz aylık 8 TL ye olup PSU ınızı alabilirsiniz.

Son düzenleme:
WhatsApp Görsel 2023-04-03 saat 19.24.50.jpg

Bugün geldi montajladım eski PSU yavaş yavaş C4'e dönüşmüş fan sesi ve tıkırtı duyuyordum bunda duymuyorum. CW ise sanki var gibi ama monitördeki kadar yok. Tam emin değilim olup olmadığından hala, olsa da kasa zaten yerde rahatsız etmez ve tam modülerlik güzel.

Eki Görüntüle 1726035

Bugün geldi montajladım eski PSU yavaş yavaş C4'e dönüşmüş fan sesi ve tıkırtı duyuyordum bunda duymuyorum. CW ise sanki var gibi ama monitördeki kadar yok. Tam emin değilim olup olmadığından hala, olsa da kasa zaten yerde rahatsız etmez ve tam modülerlik güzel.

Hocam öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Kablolama yapmadığınızı görüyorum. Kasanız müsait mi değil? Tam modüler bir güç kaynağı ile kablolama yapılırsa çok iyi bir görüntü olur ve kablolama yapması da daha kolaydır.

750W modelini arkadaşa aldırdım kurdum sistemini içerisinde 3060 Ti ve Ryzen 5 3600X işlemci vardı.

Eski Power'i 550W garip bir modeldi sorumluydu fakat bu Power'da hiçbir sorun olmadı gayet güzel ve modüler olması cabası.

Hocam öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın. Kablolama yapmadığınızı görüyorum. Kasanız müsait mi değil? Tam modüler bir güç kaynağı ile kablolama yapılırsa çok iyi bir görüntü olur ve kablolama yapması da daha kolaydır.
Kasa müsait değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı