Satılık Corsair Dominator Platinum 16 GB (4 x 4 GB) DDR4 3000 MHz CL15 RAM

Makaleler
17
Yer
İskenderun / Hatay
Daha fazla  
Ürün başlıktaki ürün.

Sıfır açılmamış paket, bantları dahi üzerinde duruyor. Corsair RAM'leri ömür boyu garantili. Ürün Amazon'dan alınmıştı.
Faturası mevcut.

Fiyat 850 TL
Az da olsa pazarlık vardır.
Kargo alıcıya aittir.

46815ced41458eae8d0031cd69f61590.jpg
fc460b13081fad57b03dfd4b09ae60c5.jpg

Son düzenleme:
Fiyat revize edilmeli. Hayırlı satışlar.

Türkiye fiyatı Nanokatalog'da 888 TL.
Sizin baktığınız 2x8 çift kanal kullananlar için. :) 4x4 4 kanal için olana tekrar bakmanızı öneririm. Ayrıca sizin baktığınız stokta yok şu an. Stokta olmayan ürünün fiyatı da baz alınmaz ne yazık ki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin baktığınız 2x8 çift kanal kullananlar için. :) 4x4 4 kanal için olana tekrar bakmanızı öneririm. Ayrıca sizin baktığınız stokta yok şuan. Stokta olmayan ürünün fiyatı da baz alınmaz ne yazık ki.
Hafta sonu baktığımda vardı... İlginç. Sonradan fark ettim sizin 4x4 sattığınızı. Benim hatam, kusura bakmayın. Hayırlı satışlar, Amazon fiyatına göre makul bir fiyatta. Hayırlı satışlar.

Hafta sonu baktığımda vardı... İlginç. Sonradan fark ettim sizin 4x4 sattığınızı. Benim hatam, kusura bakmayın. Hayırlı satışlar, Amazon fiyatına göre makul bir fiyatta. Hayırlı satışlar.
Sorun değil. :) Hafta sonu varken zaten yine 950 TL küsür fiyatı vardı 2x8'in. Tahmin ettim 2x8 baktığınızı o yüzden bakmanızı rica ettim. Teşekkür ederim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı