Elektronik Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 64 GB (4x16 GB) 6400MHz 3.928,42TL

ben amazon germany satıcısından almıştım, kargoya verdiler bakalam 32mi 64mü gelecek, herkes gibi ben de sordum müş hizmetlerine 64gb yollanır dediler, ekran görüntülerini de aldım saklıyorum bakalım aksi durum olursa elimizde bulunsun iade esnasında filan lazım olabilir.

Dosya Ekleri

• screenshoteasy (2).png
    screenshoteasy (2).png
    104,5 KB · Görüntüleme: 65
ben amazon germany satıcısından almıştım, kargoya verdiler bakalam 32mi 64mü gelecek, herkes gibi ben de sordum müş hizmetlerine 64gb yollanır dediler, ekran görüntülerini de aldım saklıyorum bakalım aksi durum olursa elimizde bulunsun iade esnasında filan lazım olabilir.
Ben hangi satıcıdan aldım bakacağım şimdi, satıcı değiştirilebiliyor muydu ki? Amerika’dan almış olabilirim.

Edit: Evet Amazon US yazıyor.

Siparişleri iptal ettirin ;(
56CE4C7C-F389-4735-9FCB-78EB80D85564.png

Son düzenleme:
Bunlar benim paketi dolaştırıp duruyorlar, malzeme almanya-fransa-hollanda gördü şuan hollandada, bakalım ordan nereye gidecek 😆

Benim elime ulaştı ve 32 GB olarak geldi. İadesi için başvurdum yarın gelip alacaklar. Size tavsiyem hiç teslim almayın direkt geri götürsünler iade sürecini öyle başlatın.

niye hocam ,ikisi arasında ne fark var,1 gün dışında
Almak isteyen tabii ki alabilir ama şöyle yapmak daha mantıklı, ramin kalınlığı belli. Elle dokunup kargoyu açmadan kurye önünde, yok bu yanlış gelmiş benim ürünüm bu değil dedikten sonra geri vermek en mantıklısı. Ram eğer iki tane geldiyse elleyince anlaşılır.
1680096729494.jpeg
1680096733506.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı