Corsair ekipman almayın!

Egemen 07

Decapat
Yer
Konya/Meram
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
Grafiker
2 Corsair ürünümün bitmeyen problemleri ve çözüme ulaşamamam.

1 sene kadar önce MediaMarkt'ta mouse bakarken F/P olarak düşündüğüm ama alakası olmayan ve kalitesiz kronik problemli, iade bile edemediğim, serviste 1-2 ay bekleyen üstelik alalı 1 ay olup problem çıkaran bir mouse aldım keşke almasaydım. Corsair Katar Pro XT

Not: Servise "nasıl bir hizmet bu kardeşim 1 aydır mousesiz kaldım" diye girince 0 ürün verip geçtiler o bile sorunlu.

-Tekerlek gıcırtı yapıyor, bazen mouse 2 tıklıyor, tekerlek bozuk, uygulaması kötü.

2023 8 Haziran'da Gaming.gen'in yan kuruluşu laptop.com.TR'dan aldığım mikrofonu, malzeme kalitesi ve direk kötü bir ürün olan bir kulaklık: Corsair HS50 Pro.

Not: Bu forumda yoğun öneri sonucu karar verdim, herkesin ağzına bakmayın, yorumları her yerden okuyun.

1709042909913.png

1709042929648.png

1709042949942.png

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_corsaır-katar-pro-12-000-dpı-optik-sensör-kablolu-gaming-mouse-siyah-ch-930c011-eu-1212906.html

Son düzenleme:
2 Corsair ürünümün bitmeyen problemleri ve çözüme ulaşamamam.
1 sene kadar önce MediaMarkt'ta mouse bakarken F/P olarak düşündüğüm ama alakası olmayan ve kalitesiz kronik problemli iade bile edemediğim, serviste 1-2 ay bekleyen üstelik alalı 1 ay olup problemli bir mouse aldım keşke almasaydım. Corsair Katar Pro XT tekerlek gıcırtı yapıyor, bazen mouse 2 tıklıyor, tekerlek bozuk, uygulaması kötü.
2023 8 Haziran'da Gaming.gen'in yan kuruluşu laptop.com.TR'dan aldığım mikrofonu, malzeme kalitesi ve direk kötü bir kulaklık olan bir kulaklık: Corsair HS50 Pro.
Not: Bu forumda yoğun öneri sonucu karar verdim, herkesin ağzına bakmayın, yorumları her yerden okuyun.

Eki Görüntüle 2127426

Eki Görüntüle 2127427

Eki Görüntüle 2127428

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_corsaır-katar-pro-12-000-dpı-optik-sensör-kablolu-gaming-mouse-siyah-ch-930c011-eu-1212906.html

Bilgisayar parçaları gayet kaliteli. NVMe SSD RAM falan, açıkçası kulaklık ve klavyeleri oldukça başarılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yıl boyunca aynı marka mouse kullandım ve kendime yenisini alınca nişanlıma verdim hala daha misler gibi kullanıyor. Gıcırtı ya da çift tıklama olaylarına hala daha rastlamadık. Teknoloji biraz şans işi ama birazda kullanıcı işi. Ürünü nasıl kullandığınıza bağlı olarak ömürleri kısalıp uzayabiliyor.

Bende Katar Pro XT kullanıyorum hiçbir problemi yok teknoloji şans işi.
Forumlarda aratırsanız "tekerleği ses çıkaran katar pro" gibisinden, sorunları görürsünüz hocam.

Katar Pro XT kronik sorunlu bir model, size denk gelmemesi farenin sıkıntısız olduğu anlamına gelmez. Teknoloji işi şans işi diye bir şey yok.
Influencer şişirmesi olduğunu sonradan fark ettim, alacağımda oturup 20dk video izledim mağazada. Keşke açıp her yere yazsaydım ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı