Corsair ekipman almayın!

Hater olsaydım 2 ürün almazdım umutluydum aldım PİŞMAN oldum.
Aldığınız ürünlerle alakalı sorunlarınızı söyleyin o zaman. En güvendiğiniz markaların tamamında sorun yaşama ihtimaliniz var. Direkt bu markanın ekipmanını almayın demek yerine "Bu üründe bu tarz sorunlar yaşadım." diyerek deneyiminizi aktarabilirsiniz. Agresif tutum hoş değil.

Sizde bu şekilde konuşarak hater kısmı temsil ediyorsunuz sanırım. Çatışarak bir yere varamazsınız. Konu başlığınız direkt yanlış. Her markanın kronik sorunlu ürünleri olabiliyor, başarısız olabiliyor. "Corsair ekipman almayın." diyerek sizde fanlık dediğiniz hoşlanmadığınız tabirin tam tersi olan hater kısmı oluyorsunuz.
Yok arkadaş, anlatmaya çalıştım cocuk oldum, fan oldum, influencer oldum, sponsorlu oldum, gerilmiş oldum, ezber laf oldum.

Sana cevap vermiyorum konu sahibi, ayrıca hayatında birinin/bir şeyi fanı olan insana saygım yok, seversin yine de olmazsın, bunu da bilesin. Sana bir firsat vereyim; sen hater olacağına objektif bakmayı ogren, belirli sifattan çık, alevlenme sonra konu aç etiketle beni, bu konuyu tekrar konuşalım.

Yok arkadaş, anlatmaya çalıştım çocuk oldum, fan oldum, influencer oldum, sponsorlu oldum, gerilmiş oldum, ezber laf oldum.

Sana cevap vermiyorum konu sahibi, ayrıca hayatında birinin/bir şeyi fanı olan insana saygım yok, seversin yine de olmazsın, bunu da bilesin. Sana bir firsat vereyim; sen hater olacağına objektif bakmayı ogren, belirli sifattan çık, alevlenme sonra konu aç etiketle beni, bu konuyu tekrar konuşalım.

Onu bunu salla, gözüme battın ne var ne yok en ufak laf edene disslike atımışsın söyleyince olguna oynuyorsun. Yahu bir aç bak forumda falan insanlar Corsair ekipmanları sevmemiş sorunlarını yazmış ki aslında göz önünde olmasa da biliniyor, pahalı kulaklıkları vs fiyatının 10 da 1'ini etmeyecek mikrofonlara sahip ve arkadaşın dediği gibi kırılma olayı vs varmış. Yahu daha padleri çıkı çıkıveren o kadar övülen kulaklığı HS 50 Pro böyleyse diğer birçok ürün böyle olacak. Corsair denen şey yayıncıların kulağında sisteminde gördüğün şişirme bir markadır. Buna objektif vardım. Kusura bakmayın Corsair ekipman alınmaz. Kötü kardeşim. Rampage, Gamepower bile iyi mouse için en azından, ya da Gamepower'da kulaklıklarda daha iyi diyebilirim. Tamamen belli ki piyasaya bozuk ne var ne yok salıp salıp gitmişler. Olan bana oluyor ben nasıl sinirlenmeyim? Bu firmanın sorunudur kendi düzeltmesi gerekirdi burada kızıp sert eleştirirsem kendi buna sebep oldu. Gördüğün üzere yoktan gelme nefretim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı