Corsair ekipman almayın!

Katar Pro XT kronik sorunlu bir model, size denk gelmemesi farenin sıkıntısız olduğu anlamına gelmez. Teknoloji işi şans işi diye bir şey yok.
Ben ilk kez duyuyorum ben almadan önce babasının malı gibi önerdiler forumda. Doğrudur ama bende şimdi araştırdım ama bence yine de komple markayı kötülemek doğru değil.

Ben ilk kez duyuyorum ben almadan önce babasının malı gibi önerdiler forumda. Doğrudur ama bende şimdi araştırdım ama bence yine de komple markayı kötülemek doğru değil.
Maddi olarak sıkıntılı döneme girmiş halde iken şu ürünlerin sorun çıkarması nasıl bir his kalınca anlarsınız hocam. Büyük ihtimal 1-2 ay bozuk ürün kullanırım sonra düşünürüm ürün almayı.

Yazıyı okurken kulağında HS50 Pro olan ben: endişeli şekilde Umm...
Kulaklığı bir yerden alırken koyar iken sakın bastırmayın ne olduğunu anlamadan elimde kaldı.

Aynı şekilde void elite kulaklığın da ortadan kırılması çok popüler. Başka markalara göz atmakta fayda var.
Onun sanırım mikrofonu da kötüydü :D

Allahtan benim değil de mutluyum. Bende Cloud 2 var memnunum. Void elite yakın bir arkadaşımda var nalet ediyor şuan. Zaten kırık kullanamıyor :D
Yazık olmuş D:

En azılı Corsair fanlarından biriyimdir fakat kulaklık ve mouse'larının çoğunu önermiyorum. Sabre Pro Wireless sıkıntıydı, Dark Core RGB Wireless sıkıntıydı. HS70 Pro aynı şekilde. Garantileri iyiydi, çok ürün değiştirdim Hollanda'dan. Gerçi şu an biraz yokuş yapıyorlar sanırım ama. Geri kalan parçaları iyidir. İsteyen sistemimden kullandığım parçalara bakabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı