Corsair garanti süreci

Affan Başer

Hectopat
Arkadaşlar Corsair Void Elite kulaklığımın sol tarafından cızırtı sesi geliyor. Corsair ile iletişime geçtim web sitelerinden. 3 gün sonra mail geldi. Sonra ürünü değiştireceğiz dediler. En sonunda kargo işleri vs. için yapmam gerekenleri yazmışlar. Ben bu kulaklığı hangi kargo şirketi ile yollayacağım? Kargo ücretini ben mi ödeyeceğim? Ve ingilizcem iyi olmadığı için yazılanlar da kısaca yapmam gerekenleri söyleyebilir misiniz? Attıkları mail de ek olarak benim ve onların adresini gösteren bir kağıt var ve bazı sayılar yazıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    79,1 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başta yazılan kısacası ne sattıysak size içine koyun 0 eksik istiyoruz diyorlar.Kutuyu özenle paketleyin diyorlar kargo sırasında herhangi bir zarar gelirsa RMA dışı kalırmış. Pakedinizin üstüne kesinlikle kargo adresini yazmanızı istiyor. Rma iade numaranızı kutunun içine yazılı olarak koyun diyor.

Takipli kargoyla yollamanızı öneriyor kaybolursa biz mesuliyet almayız yoksa diyor.

Kargonuzu bize gelirken takip edin bizi orası ilgilendirmez diyor ek olarak.

İlk başta yazılan kısacası ne sattıysak size içine koyun 0 eksik istiyoruz diyorlar. Kutuyu özenle paketleyin diyorlar kargo sırasında herhangi bir zarar gelirsa RMA dışı kalırmış. Pakedinizin üstüne kesinlikle kargo adresini yazmanızı istiyor. RMA iade numaranızı kutunun içine yazılı olarak koyun diyor.

Takipli kargoyla yollamanızı öneriyor kaybolursa biz mesuliyet almayız yoksa diyor.

Kargonuzu bize gelirken takip edin bizi orası ilgilendirmez diyor ek olarak.

Hangi şirketle gödereceğim acaba bilginiz var mı? Ve kargo ücretini kim ödüyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı