Corsair H100 RGB 240mm alınır mı?

acemigamer0

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Kingston 32 GB
Ekran kartı
ASUS Dual RTX 4060
Anakart
Asus Prıme B550M-K
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600
Merhaba, Ryzen 5 5600 işlemcim için sıvı soğutma almayı düşünüyorum ve bunu gördüm, bu işlemci için hava soğutma yeterli dendi ama ben sistemim serin ve sessiz çalışsın istiyorum.
Bu sıvı soğutmayı aktif kullanan kişiler görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.
Ve muzdarip olduğum bir durum var Kasam Thermaltake S200 TG oldukça küçük bir kasa bu yüzden sisteme nasıl olur bilmiyorum, kasanın üstüne takacağım egzoz fanı engel olur mu?
Kasa:
S200 TG ARGB Mid Tower Chassis
Soğutucu;
https://www.hepsiburada.com/corsair...uyumlu-sivi-sogutucu-pm-HBC00000ZW8NS?sayfa=1

Oynayacağım oyunlar;
VALORANT
RDR 2
CS 2
Beamng Drive
ve bu tarz oyunlar.

Arada After Effect vs kullanacağım.

Sıvı soğutma yerine sistemi serin ve sessiz çalıştıracak bir hava soğutma önerisini de kabul edebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Ryzen 5 5600 işlemcim için sıvı soğutma almayı düşünüyorum ve bunu gördüm, bu işlemci için hava soğutma yeterli dendi ama ben sistemim serin ve sessiz çalışsın istiyorum.
Bu sıvı soğutmayı aktif kullanan kişiler görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.
Ve muzdarip olduğum bir durum var Kasam Thermaltake S200 TG oldukça küçük bir kasa bu yüzden sisteme nasıl olur bilmiyorum, kasanın üstüne takacağım egzoz fanı engel olur mu?
Kasa:
S200 TG ARGB Mid Tower Chassis
Soğutucu;
https://www.hepsiburada.com/corsair...uyumlu-sivi-sogutucu-pm-HBC00000ZW8NS?sayfa=1

Oynayacağım oyunlar;
VALORANT
RDR 2
CS 2
Beamng Drive
ve bu tarz oyunlar.

Arada After Effect vs kullanacağım.

Sıvı soğutma yerine sistemi serin ve sessiz çalıştıracak bir hava soğutma önerisini de kabul edebilirim
Burada daha ucuz.

Alınır mı? Hocam? Ben daha çok onu sordum ama teşekkürler,

Ayrıca Ryzen 5 5600 Boşta 50 Derece bu normal mi?
Yükte önemli kaç derece olduğu. Ama ısınan bir işlemci. Alınır bu arada. Ben RGB siz olan modelini kullanıyorum, memnunum. Oyunlarda max 50-60 derece arası oluyor. Güzel bir termal macun sürün.

Kasa da önde 3 Adet 1 adet de Egzoz fanı olmak üzere toplam 4 fan mevcut, küçük kasa ön tarafı komple mesh işlemci de zaten Stock fan var şuan
Sıvı soğutma zaten yeterli olacaktır. Bende de 5800x var. Isınan bir seri 5000 serisi. Dediğim gibi sizin attığınız sıvı soğutmanın rgb siz modelini kullanıyorum. Buz gibi çalışıyor. Stok fan ile oyunlarda 80 derece olması gayet normal gözüküyor.

Geri
Yukarı