Corsair H100i garantiye verilebilir mi?

fatihdemirag_

Hectopat
Dostlar 2. el H100i Platinum aldım, dün kurulumunu yaptım hiçbir sorun yoktu, pompa kafasına takılan kabloyu da takmak için bilgisayarı söktüm bağladım lakin radyatör fanlarından bir tanesinin RGB ışığı kesildi ne yaptıysam yanmıyor, kutusu ve garanti belgeleri, faturası mevcut, benim adıma değil fatura, Vatan Computer'dan alınmış, ben garantiye götürebilir miyim değişim yaparlar mı? 2019 da kesilmiş faturası 6 ay daha garantisi mevcut.

Dostlar 2. el H100i Platinum aldım, dün kurulumunu yaptım hiçbir sorun yoktu, pompa kafasına takılan kabloyu da takmak için bilgisayarı söktüm bağladım lakin radyatör fanlarından bir tanesinin RGB ışığı kesildi ne yaptıysam yanmıyor, kutusu ve garanti belgeleri, faturası mevcut, benim adıma değil fatura, Vatan Computer'dan alınmış, ben garantiye götürebilir miyim değişim yaparlar mı? 2019 da kesilmiş faturası 6 ay daha garantisi mevcut.
Faturası olduğu sürece garantiye verebilirsin. Kimse sana kimlik soramaz ya da sahibi sen gözükmüyorsun diye garantiye veremezsin diyemez.

ürün vatan pc den alınmış direk her şeyi söküp kutusuna koyup götürmem gerek değil mi ?
Parçaları eksiksiz koyun içine, faturasıyla birlikte vatana gidin, onlar yönlendirecektir. Ya kendileri alır ya da servise yönlendirirler sizi.

Geri
Yukarı