Corsair H100i incelemesi

Selamlar, sonunda bugün elime ulaştı h100i. 205TL ' ye amazon'dan aldım. 26$ geri yüklediler, 89.90$ toplam tutar.Ayrıca corsair uluslararası garantisi var, ürünü kayıt ettireceğim yakında.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Herhangi bir problem var mı diye deneme yaptım. En ufak sorun yok sadece fan sesi duyuluyor.
5.jpg
Sevmediğim tek nokta, Vidaların bulunduğu poşet yırtılmış ve vidalar her yere dağılmış vaziyette, sanırım ürünü tekme tokat fırlatarak getiriyorlar. :) Vidalar eksiksiz.
6.jpg

Detaylı inceleme : http://forum.donanimhaber.com/m_72994074/tm.htm

@One TreeHill, inceleme konusunda oldukça iyi.(y)

Elinize sağlık. Yakın bir zamanda sıcaklık testlerini de eklemenizi rica ediyoruz.:)

Bu amazonda sıkıntı çıkmıyor mu Türkiye'ye mal alırken ekstra fiyat yada gümrükte takılma sıkıntısı falan oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu amazonda sıkıntı çıkmıyor mu Türkiye'ye mal alırken ekstra fiyat yada gümrükte takılma sıkıntısı falan oluyor mu?

94.99$'da şuan gümrük almıyor, tabi ki dolar yükselirse değişiklik gösterebilir. Alacağın üründe önemli yasak olan ürünü alırsan gümrük el koyar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasak ürün dediğiniz ne olabilir?

Bu arada, "Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj" alıntılamdan ceza yemiştim!

Yasak ürün dediğiniz ne olabilir?

Bu arada, "Türkçe Kurallarına Uymayan Mesaj" alıntılamdan ceza yemiştim!

Ben alıştım artık cezama yemeye yakında 1 ay ceza verirler. :)
Örnek olarak şu ürüne gümrük el koyuyor.

Amazon.com: Coopers DIY Thomas Cooper Selection Heritage Lager Home Brewing Beer Concentrate: Beer Brewing Malt Extracts: Kitchen & Dining

Ayrıca yakın zamanda tam emin değilim ama , 110$ lık ürün sipariş vereceğim. Gift + rebate ile 94$ altına inip gümrükten yırtmayı deneyeceğim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı