Corsair H100i Platinum RGB fanların bir tanesinin ışığı yanmıyor

fatihdemirag_

Hectopat
Arkadaşlar kurulumu yaptım iki fan çalışıyordu renk olarak, sonra kontrol için kontrol kablosunu taktım ve bir fanın RGB ışığı ne yapsam gelmiyor. Geri söktüm bağlantıları kontrol ettim ama hiçbir ışık yanmıyor 1. fanda. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• IMG_3365.png
    IMG_3365.png
    299,3 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_3364.png
    IMG_3364.png
    435,9 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba.

Işığı yanmayan fanı diğer soketlerde deneyin, yine yanmıyorsa büyük ihtimal ile ledlerinde sorun vardır, fanın garantisi varsa servise, yoksa mahallenizdeki herhangi bir yv tamircisine gösterirsiniz iyi olur.

Not: Fotografları yatay olarak çekip, yatay olarak yüklerseniz daha iyi olur.

Merhaba.

Işığı yanmayan fanı diğer soketlerde deneyin, yine yanmıyorsa büyük ihtimal ile ledlerinde sorun vardır, fanın garantisi varsa servise, yoksa mahallenizdeki herhangi bir yv tamircisine gösterirsiniz iyi olur.

Not: Fotografları yatay olarak çekip, yatay olarak yüklerseniz daha iyi olur.
denedim lakin çalışmıyor diğer soktette de büyük ihtimal ya kablosunda ya da ledlerinde sorun var :/

Hocam aynısı kasada başıma geldi asus gt501 kasa aldım en alttaki fanın rgbsi yanmiyor fanın ortasındaki led kırmızı yanıp sönüyor ben çok sorun etmedim büyük ihtimalle ledler fabrikasyon hatalı geldi

Hocam aynısı kasada başıma geldi asus gt501 kasa aldım en alttaki fanın rgbsi yanmiyor fanın ortasındaki led kırmızı yanıp sönüyor ben çok sorun etmedim büyük ihtimalle ledler fabrikasyon hatalı geldi
ben ilk montajladığımda yanıyordu sorunsuz, pompa kafasının yanında kontrolcusunu taktım tekrar çalıştırdım sonra hiçbir şekilde yanmadı tek fanın rgbsi var diğerinin hiçbir şekilde gelmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı