Corsair H100i RGB Platinum 240mm Fan LED'leri Yanmıyor

KolsuzOyuncu

Centipat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Market Isletmecisi
Arkadaşlar her türlü kablosunu yerli yerince taktım pompanın RGB ışıklandırması yanıyor lakin fanların RGB ışıklandırması yanmıyor. Power'dan gelen kablo da 5'li kablo sanırım 5. kablo turuncu oluyormus o da 3.3v mu neymiş öyle şeyler okudum da yine de pompa yandı ama fanlar yanmadı. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar her türlü kablosunu yerli yerince taktım pompanın RGB ışıklandırması yanıyor lakin fanların RGB ışıklandırması yanmıyor. Power'dan gelen kablo da 5'li kablo sanırım 5. kablo turuncu oluyormus o da 3.3v mu neymiş öyle şeyler okudum da yine de pompa yandı ama fanlar yanmadı. Önerilerinizi bekliyorum.
Bağlantı resimlerini atar mısın?

Dosya Ekleri

• 7.jpg
    7.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 99
  • 6.jpg
    6.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 98
  • 5.jpg
    5.jpg
    935,7 KB · Görüntüleme: 94
  • 1.jpg
    1.jpg
    986,7 KB · Görüntüleme: 98
  • 4.jpg
    4.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 98
  • 8.jpg
    8.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 100
  • 3.jpg
    3.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 93
  • 2.jpg
    2.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 95
Evet pompa isiklandirmasini oradan yonetiyorum pompa ve fan hizlari gozukuyor performanslarini da ayarlayabilyorum
Programda fan secimi var. Fanları ML serisi olarak seçtiniz değil mi? Eğer öyle yaptınız hala gelmediyse pompanın RGB giri ile fanın birisinin RGB girişini değişip tekrar dener mısın?

Programda fan secimi var. Fanları ML serisi olarak seçtiniz değil mi? Eğer öyle yaptınız hala gelmediyse pompanın RGB giri ile fanın birisinin RGB girişini değişip tekrar dener mısın?
Programdaki secimi net hatirlamiyorum ama fan girislerinde denemedigim kombin kalmadi

Yeni konular

Geri
Yukarı