Corsair H100I Platinum vs H100I Platinum SE

PoyrazNbieX

Hectopat
Daha fazla  
Sorum yukarıda. Bu iki model arasındaki fark nedir ve bu farka 300 TL vermeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biri daha süslü, tek fiyat farkını bu gerçekleştiriyorsa ben ucuz olanını tercih ederdim. Sanırım SE modelini beyaz kasalarda güzel görünsün diye yapmışlar. Performans farkı var mı bilmek lazım. Karşılaştırma bulamadım şahsen. Konu takip.

Biri daha süslü, tek fiyat farkını bu gerçekleştiriyorsa ben ucuz olanını tercih ederdim. Sanırım SE modelini beyaz kasalarda güzel görünsün diye yapmışlar. Performans farkı var mı bilmek lazım. Karşılaştırma bulamadım şahsen. Konu takip.
Bende hiçbir karşılaştırma videosu bulamadım.Ama sanırım yabancı forumlardan translate ile bir şeyler çıkartmayı deneyeceğim.Ama sanki h100i SE nin fanları değilde fanlarının yanındaki çemberler RGB tek fark buysa h100i platinum almak daha mantıklı ama bir bilgisi olan varsa yazabilir mi?
Not:Sanırım SE modeli ll fanlarla geliyor diğeri ise ml fanlarla.LL fanlar bildiğim kadarıyla ml fanlardan rpm olarak bi tık daha yüksek performansa sahipler sadece buysa almaya değer mi SE'yi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı