Corsair H100X ile AM5 işlemciler uyumlu mu?

Jin Mori

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Corsair H100X işlemci sıvı soğutmasını alacağım. AM5 işlemciler çıktığı zaman AM5 işlemcilere geçeceğim. Alacağım H100X sıvı soğutması AM5 işlemciler ile uyumlu olur mu? Eğer uyumlu olmazsa almayacağım. İşlemci olarak şu an Ryzen 5 3600X kullanıyorum.

Corsair'den sonrasında aparat talep edebilirsin ya da ücretli olarak satın alabilirsin. Ek olarak daha güncel soğutuculara yönelmeni öneririm, AM5 platformuyla gelecek işlemciler yüksek güç tüketimine sahip olursa (bu da tam olarak net değil) soğutma konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.

Evet zaten sitesinde am5 in am5 soğutucular uyumlu olduğu yazıyor
sitenin linkini atarmısın
Corsair'den sonrasında aparat talep edebilirsin ya da ücretli olarak satın alabilirsin. Ek olarak daha güncel soğutuculara yönelmeni öneririm, AM5 platformuyla gelecek işlemciler yüksek güç tüketimine sahip olursa (bu da tam olarak net değil) soğutma konusunda sıkıntı yaşayabilirsin.
1000-1500 TL arasına İtopya üzerinden güncel sıvı soğutma önerir misiniz? Takmayı bilmiyorum mağazasına gidip alacağım.

İtopya'da ne yazık ki imkanlar belli hocam, orası şartsa en iyi tercihlerden biri H100X olacaktır tabi.

Sitenin linkini atar mısın?

1000-1500 TL arasına İtopya üzerinden güncel sıvı soğutma önerir misiniz? Takmayı bilmiyorum mağazasına gidip alacağım.

Hocam sitesinde bulamadım am tüm forum sitelerin de aynı soğutucu tama sistemi kullandığı görülüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı