Çözüldü Corsair H115I PRO + TUF GT501 Kasa fan bağlantıları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Herkese merhabalar. Bu problem ile ilgili dün de bir konu oluşturmuştum ama eksik bilgi verdiğim için çözüme kavuşmadı. Sorunum şu, Gigabyte Aorus Elite Z390 Anakarta sahibim. ASUS TUF GT501 Kasa içerisine kurulum yapacağım. Kasanın fotoğraftaki gibi önde 3(RGB) arkada 1 adet fanları var.

case.JPG

Bu kasaya işlemci soğutucusu olarak Corsair H115I PRO kurdum. Fakat sorun şu ki kasanın ön fanlarını takabileceğim başka bir slot bulamıyorum. Kasanın arka fanını anakarta taktım çalışıyor. Ön 3 fan ise güç kaynağına bağlı fakat sadece ışıklandırmaları çalışıyor, dönmüyorlar. Anakartın şeması da aşağıda.

mobo.JPG

İlk defa kasa topladığım için hem korkuyorum hem de çekiniyorum. Yanlış bir şey yapmamam için lütfen hangi kabloyu nereye takacağımı belirtebilirseniz çok sevinirim.
Güç kaynağım Corsair TX750M.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı