Corsair H75 Sıvı Soğutma Sıvı Takviyesi

alfonyonzo55

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba, benim sıvı soğutucumda bir sorun oluştu. Mecburen açmak durumunda kaldım. İçindeki sıvı döküldü. Kapalı devre sıvı soğutucu olduğu için ne yapmam gerektiğini anlamadım. Acaba sıvı takviyesi yapabilir miyim?

@er36po @ Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

Biraz çılgınca gelebilir ama işe yarar diye düşünüyorum. Şimdi ilk olarak bisiklet yaması alıyoruz onun yapıştırıcısını'da alın sonra silikon alın. Sıvı soğutmayı çıkarın sonra ilk aldığınız gibi açtığınız yeri kapatın, şimdi bıçakla ufak bir delik açın oradan sıvı ekleyin sonra o deliğin etrafına bisiklet yaması yapıştırıcısını sürün üstüne yamayı yapıştır sonra üstüne silikon geç yamanın'da üstünü kapatın silikonla. Bir saç kurutma makinesi ile kurutun orayı 10 dakika sonra bırakın birazda kendi kurusun, kuruduğundan emin olduğunuzda sisteme geri takın ve sorunsuzca devam edin.

YouTube da Videolar mevcut. Kapalı devre sıvı soğutucuları açıp rezervuar ekleyerek kullanan çok kişi var. Gerçi ne kadar sağlıklı olur bilinmez. Denemeye değer.

Örnek video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı