Corsair Harpoon RGB Pro alınır mı?

Basış Hissiyatı ve tıklama ömrü hepsinde aynı. Çünkü Omron Switch var hepsinde.

Malzeme kalitesi çok önemli bir şey değil, sen sonuçta malzemesini değil Mouse'u, Switch'ini ve sensörünü kullanıyorsun.

Konfor kişiden kişiye değişir. İki mouse da konfor bakımından iyi.

Peki tamam diyelim mouse bozuldu garantiye verdin hangisininin teknik desteği daha iyi?

Hocam o işin şakası gibi bir şey aynı fiyat bandında tabii ki biri birinden çok daha iyi olamaz ama G203 alınabilecek en iyi mouselardan biri.

Değil yahu, değil. Daha ne kadar kanıtlamalıyım?

Hocam sadece sensör o fareyi iyi yapmaz siz sensöre çok takılıyorsunuz 150IPS ve üstü hiçbir sorun çıkartmaz.

Sensörden başka bir sürü artı saydım. Hiçbir etki etmemiş anlaşılan.
Peki tamam diyelim mouse bozuldu garantiye verdin hangisininin teknik desteği daha iyi?

Orada Logitech daha iyi işte.

Basış Hissiyatı ve tıklama ömrü hepsinde aynı. Çünkü Omron Switch var hepsinde.

Malzeme kalitesi çok önemli bir şey değil, sen sonuçta malzemesini değil Mouse'u, Switch'ini ve sensörünü kullanıyorsun.

Konfor kişiden kişiye değişir. İki mouse da konfor bakımından iyi.
Malzeme kalitesi neredeyse alacağın tüm donanımlar için çok önemlidir bunu es geçemezsin.

Katar Pro sensör dışında hiçbir konuda Logitech'den iyi değil eşit olabilirler ama Katar Pro Logitech'ten iyi olamaz.

Ben yoruldum artık vallahi. Tamam istediğinizi alın.
Şimdi iptal edip G102 almamı mı öneriyorsunuz yoksa Katar Pro mu?

İptal etmeyin hocam. Gayet iyi bir seçim yapmışsınız. Hayırlı olsun.

Ne kadar fark olabilir ki? Kullanan bir arkadaşıma sorayım şimdi Sharkoon'un malzeme kalitesini.
Ben sana söyleyeyim Preo kullanandan malzeme kalitesi güzel diyor Rampage kullanan da Logitech kullanan da sence hangisi daha gerçekçi?
Ben yoruldum artık vallahi. Tamam istediğinizi alın.

İptal etmeyin hocam. Gayet iyi bir seçim yapmışsınız. Hayırlı olsun.
G102 almayın G203 LS alın şimdi arkadaşlar aynı diyecektir ama olsun yine üst model iyidir.

Geri
Yukarı