Corsair Harpoon RGB Pro alınır mı?

Valve

Hectopat
Gaming gecesinde az önce 190 TL'ye Corsair Harpoon RGB Pro aldım.
Sizce nasıl bir ürün, iptal etmeli miyim?
Ne kadar dayanır? Valorant gibi oyunlar oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz garip bir yapıya sahip eliniz oturuyorsa iyidir oturmuyorsa alışmakta bayağı sıkıntı yaşarsınız eliniz oturmuyorsa G102 ve Katar Pro öneririm.

Alınır. Katar Pro da bakabilirsiniz, elinize uyanı alın.

Biraz garip bir yapıya sahip eliniz oturuyorsa iyidir oturmuyorsa alışmakta bayağı sıkıntı yaşarsınız eliniz oturmuyorsa G102 ve Katar Pro öneririm.

G102 önermiyorum.

Alınır. Katar Pro da bakabilirsiniz, elinize uyanı alın.

G102 önermiyorum.

Neden?

10 yıllık sensör kullanıyor da ondan.

10 yıllık sensör kullanıyor da ondan.

Sensörün eskiliği bir şey ifade etmez her eski olan kötü diye bir şey yok şu ana kadar kimse G102'nin sensörü ile ilgili sorun yaşamadı sensörü 150IPS Katar Pro'nun ise 200 ancak Logitech'in daha iyi aydınlatması gibi şeyler fiyatı yükseltiyor sonuç olarak ikisi de aynı fiyatlara geliyor ve ikisi de alınabilir.

Sensörün eskiliği bir şey ifade etmez her eski olan kötü diye bir şey yok şu ana kadar kimse G102'nin sensörü ile ilgili sorun yaşamadı sensörü 150IPS Katar Pro'nun ise 200 ancak Logitech'in daha iyi aydınlatması gibi şeyler fiyatı yükseltiyor sonuç olarak ikisi de aynı fiyatlara geliyor ve ikisi de alınabilir.

Fena bir sensör değil, evet ama sen yepyeni Mouse'unda 10 yıllık sensör ister misin?

RGB istiyorsan Harpoon RGB Pro alırsın, o kadar.

Daha ucuza daha iyi olan Katar Pro varken neden alınsın ki?

Geri
Yukarı