Corsair HD140 vs Corsair LL140 fan

Arda_Animations

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşların Corsair Obsidian 1000D kasanın her yerinde LL120 fan kullanacağım. Sizce değişiklik olsun diye arkaya HD 140 koymalı mıyım? Yoksa LL140 mı?

shopping

shopping

İmkanın varsa 140'lık fanları egzoz fan olarak kullanabilirsin. Arkada iki tane 140mm fan destekliyor diye biliyorum 1000D kasası. Avantajı ise daha düşük devirde daha fazla havayı dışarı atması. Arkada iki tane 140mm fan destekliyorsa benim tavsiyem 140'lık fan takman yönünde olur.

İmkanın varsa 140'lık fanları egzoz fan olarak kullanabilirsin. Arkada iki tane 140mm fan destekliyor diye biliyorum 1000D kasası. Avantajı ise daha düşük devirde daha fazla havayı dışarı atması. Arkada iki tane 140mm fan destekliyorsa benim tavsiyem 140'lık fan takman yönünde olur.

Hocam 2 side 140. Hangisi olsun dedim. Arkaya farklılık olsun diye HD alınır mı?

Hocam 2 side 140. hangisi olsun dedim. Arkaya farklılık olsun diye HD alınır mı?
Pardon hocam fan isminden dolayı karıştırdım. HD olan fanlar hem iCUE yazılımı ile uyumlu hemde daha fazla statik basınç üretebiliyor diye biliyorum. Egzoz fan olarak kullanırsanız üzmez. İkiside üzmez ama hem farklılık olsun hemde egzoz fan olarak kullanayım diyorsanız HD120 veya 140 alabilirsiniz.

Maalesef büyük olması gerekiyor. Ve 1000D alınca fana çok para mı vermek gerekiyor :D. O zaman RTX 3080 yerine RTX 3070 alalım. Kalan parayla Full ql alırız :D.
Böyle bir şey yapmadığınız sürece 5000D'nin boyutu bile yetecektir aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir şey yapmadığınız sürece 5000D'nin boyutu bile yetecektir aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kasa efsane bir şey yani. Söylencek bir şey yok :D.

Geri
Yukarı