Corsair HS 35 alınır mı?

Rampage'de kötü, Corsair'in o fiyata o kulaklığı da kötü. Ben Cooler Master kulaklıkları öneririm. Mh751 var bende memnundum. Şuan garantide ama umarım beni soğutmazlar markadan.

Aynen Gamepower'da fiyat performans ve gayet kaliteli Gamepower varken Corsair ne? (!)
Bak dostum. Ben Rampage'i sevmem zaten. Logo bastıkları ürün E900 Pro. İnternetten incelemelerini izle. Mikrofonu ve ses kalitesi çok iyi bir kulaklık. Bizzat kullandım. HS35 bu kulaklığın yanında çok vasat kalıyor.

Corsair kesinlikle kötü demiyorum ama düşük bütçedeki ürünleri kötü.

Bak dostum. Ben Rampage'i sevmem zaten. Logo bastıkları ürün E900 Pro. İnternetten incelemelerini izle. Mikrofonu ve ses kalitesi çok iyi bir kulaklık. Bizzat kullandım. HS35 bu kulaklığın yanında çok vasat kalıyor.

Corsair kesinlikle kötü demiyorum ama düşük bütçedeki ürünleri kötü.
Razer'in düşük bütçedeki ürünleri kötü mesela. Gerçi düşük bütçede bir tek kulaklığı var sanırım :D. Gene de rampage alınmaz. Corsair'da alınmaz sıkıntıları varsa. Farklı markalara bakmalı.

Arkadaşlar kulaklık almak istiyorum, aslında bütcem 280 lira ama Corsair HS35 buldum 313 liraya. Yayın yapıyorum mikrofonu iyi mi?
Oyunlarda silah adım sesleri rahat duyulur mu?

Merhaba ben 2 gün önce HS35 aldım sesi gayet süper ama mikrofondan konusutugum sira karsiya ses biraz tiz gidiyor bunun sebepi büyük ihtimalle Realtek Audio yoneticisnden ayarlanabilir. Ama bende Realtek yöneticisi calismadigi için maalesef boylr kullanacagim. Ama kesinlikle bu fiyat bandina göre öneririm.

Daha önce daha iyi kalite bir kulaklık kullandıysanız alınmaz. Bassları güzel ama bazı ses aralıklarında çok kötü oluyor ses. Misal mid aralığı berbat. Yayıncı izleyeyim dedim, normal konuşma sesi temiz gelmiyor, oynadığı oyundaki sesler akıyor. Sırf bass versin diye yapılmış yani ürün sıradan sesler boğuk geliyor. Suyun altında kalmışsınız gibi. Çok uğraştırdı ayar yapması en ideal ayarı yaptım ama yine de tam kurtarmadı. Temiz bir ses istiyorsanız uzak durun. Mikrofon kalitesi de sadece sıradan konuşmalar yapmana yetebilir. Ses seviyesini artırmana rağmen kısık kalıyor sesi ve kaliteli değil. Hiçbir headset mikrofonu yayın yapmaya elverişli değil zaten. Yayın için en azından giriş seviyesi profesyonel bir USB mikrofon kullanman gerekiyor.

Geri
Yukarı