Elektronik Corsair HS35 699 TL

400 TL bile etmeyecek kulaklık, hem konforsuz hem de kalitesiz. 699'a resmen kazık ki 400 bile olsa ondan daha iyiler var...

Bu kulaklığı almak en doğru tercih olur. Hem USB hem de kaliteli ve çok konforlu.

3 senedir kullandığım kulaklık; mikrofon, ses seviyesi ve ses kalitesi olarak iyi ama alınır mı? Alınmaz, kronik kırılma sorunu var ben kırmam demeyin kırılıyor benimki 3-4 yerinden kırıldı tamir ettim sonra yine kırıldı tamir etmeyi bıraktım bozulmasını bekliyorum şimdi, bozulunca değişeceğim :D

Son düzenleme:
3 seneye aşkındır Corsair HS70 Pro kullanıyorum. Bugün kardeşime aldığım GameNote Havit H2002P geldi. 5bin TL'lik kulaklıktan performans olarak eksik bile diyemem. İnternetteki EQ ayarları ile kulaklıklar arasında fark çok az. Fiyat farkı devasa. Ben GameNote H2002P tavsiye ederim.

Kronik sorunlu bir model. Alınmaz.

3 senedir kullandığım kulaklık mikrofon, ses seviyesi ve ses kalitesi olarak iyi ama alınır mı? Alınmaz, kronik kırılma sorunu var ben kırmam demeyin kırılıyor benimki 3-4 yerinden kırıldı tamir ettim sonra yine kırıldı tamir etmeyi bıraktım bozulmasını bekliyorum şimdi, bozulunca değişeceğim :D

3 seneye aşkındır Corsair HS70 Pro kullanıyorum. Bugün kardeşime aldığım Gamenote Havit H2002p geldi. 5bin TL'lik kulaklıktan performans olarak eksik bile diyemem. İnternetteki EQ ayarları ile kulaklıklar arasında fark çok az. Fiyat farkı devasa. Ben Gamenote H2002p tavsiye ederim.

Evet, aynı bütçe veya daha uygun bütçeye muadil kulaklıklar var. Kırılma sorunu da çoğu yorumda belirtilmiş.

İlginiz için teşekkürler.

Ben şu an bunu kullanıyorum çok hafif fakat rahatsız ve dikkatli kullanmama rağmen kırıldı. Japon'la falan tutturdum bir şekilde. Kesinlikle alınmaz bilinmeyen Çinli bir markayı tercih ederdim

Geri
Yukarı