Corsair HS35 alınır mı?

1700163391728.png

740 gr yazıyor o yüzden öyle soyledım yine de teşekkür ederım. Corsair'in ne gibi sorunları var neden alınmaz aralarındaki farklar neler.

Eki Görüntüle 2018256

740 gr yazıyor o yüzden öyle soyledım yine de teşekkür ederım. Corsair'in ne gibi sorunları var neden alınmaz aralarındaki farklar neler.
Corsair HS35'in plastiği çok kalitesiz. Kulaklık genelde kafaya takarken insanların elinde kalıyor. H2002P bu bütçede alınabilecek tek kulaklık neredeyse. Bu arada dolduran kişi ağırlık bilgisini yanlış girmiş, 750gr kulaklık olmaz. Corsair HS50 kullanmıştım bir ara, çok ağır gelmişti kulaklık, 350gr ağırlığında.

Corsair HS35'in plastiği çok kalitesiz. Kulaklık genelde kafaya takarken insanların elinde kalıyor. H2002p bu bütçede alınabilecek tek kulaklık neredeyse. Bu arada dolduran kişi ağırlık bilgisini yanlış girmiş, 750gr kulaklık olmaz. Corsair HS50 kullanmıştım bir ara, çok ağır gelmişti kulaklık, 350gr ağırlığında.

Peki plastik kalitesi dışında ses kalitesi ve mikrofon kalitesi hakkında düşüncelerını nelerdir? Ben kulaklıgı çok hor kullanmadığım için kırılcağını pek düşünmüyorum.

Peki plastik kalitesi dışında ses kalitesi ve mikrofon kalitesi hakkında düşüncelerını nelerdir? Ben kulaklıgı çok hor kullanmadığım için kırılcağını pek düşünmüyorum.
Ses kalitesi olarak çok bir şey beklemeyin, ne kalitesiz ne de kaliteli bir sesi var. Tabii tüm uyarılara rağmen almak istiyorsanız sizin tercihiniz, 2 ay sonra HS35 kırıldı diye konu açmayın :).

Ses kalitesi olarak çok bir şey beklemeyin, ne kalitesiz ne de kaliteli bir sesi var. Tabii tüm uyarılara rağmen almak istiyorsanız sizin tercihiniz, 2 ay sonra HS35 kırıldı diye konu açmayın :).

Corsair'in garanti kapsamı çok genis ve kaliteli bir arkadaşımın kulaklığı kırıldığında 0'ni yollamışlardı.

BlackShark v2X ses kalitesi için ne dersiniz hocam. Bende v2X ile Corsair arasında kaldım. Açıkçası 1K civarı bir şey arıyordum. Ses kalitesinde aman aman bir fark olmayacaksa bende Corsair alacağım bugün MediaMarkt'ta inceledim kumaş pedler vs çok hoşuma gitti.

BlackShark v2X ses kalitesi için ne dersiniz hocam. Bende v2X ile Corsair arasında kaldım. Açıkçası 1K civarı bir şey arıyordum. Ses kalitesinde aman aman bir fark olmayacaksa bende Corsair alacağım bugün MediaMarkt'ta inceledim kumaş pedler vs çok hoşuma gitti.

Corsair HS35 alınmaz hiçbir şekilde. V2X güzel kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı