Corsair HS35 kulaklık alınır mı?

Yardımlarınız yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum sipariş verdim 🙂
Güzel kulaklıktır. Gamepower Medusa alma hatasına düşmemişsiniz. Bu iyi.
Burada ki yapılan yorumları dikkate alıyorum 🙂
Hocam siparişi geçtim gelince deneyimleri paylaşırım. Teşekkürler. :)
Hayırlı olsun 🙂bende sipariş verdim
Hocam İtopya güvenilir diye biliyorum. Doğru mudur? Siparişi veriyorum. :)

Bir çok kez alışveriş yaptım güvenilir bir mağaza, bazen kargoda birkaç gün gecikme olsa da benim için sorun yaratmıyor neredeyse her gün farklı ürünlerde güzel indirim yapıyorlar takip ederek başka ihtiyaçlarınız varsa temin edebilirsiniz

Hocam sanırım siparişi iptal edeceğim. Bütçemi biraz arttırdım. 500 TL'ye kadar öneri alabilirim. İtopya üzerinden siparişimi iptal edeceğim. Aklımda HS60 var.

Siparişi neden iptal ettiniz hocam 287₺ bu ürün için iyi bir fiyattı aslında.

Hocam incelediğim videolarda mikrofon olarak biraz kötü olduğunu söylüyorlardı. Bunun dışında %50 ses seviyesinden sonra dışarı bayağı ses veriyormuş. Tabi fiyatına göre gayet iyi. Ben biraz takıntılıyım galiba. 😂

Hocam incelediğim videolarda mikrofon olarak biraz kötü olduğunu söylüyorlardı. Bunun dışında %50 ses seviyesinden sonra dışarı bayağı ses veriyormuş. Tabi fiyatına göre gayet iyi. Ben biraz takıntılıyım galiba. 😂

Mikrofonu bende pek beğenmedim tenekeden gelir gibi ses veriyor 🙂 ben şöyle düşünerek aldım şu an kullanmış olduğum kulaklık 10 sene önce aldığım çok eski ve kötü durumda olan bir kulaklık pek de kalitelide sayılamaz ama 2 3 aydır bir şekilde işimi görüyor o yüzden HS35 bana çok ekstra bile olacak 🙂

Teşekkür ediyorum cevabın için.

Kulaklık benim de hoşuma gitti ama mikrofonu sanki pek iyi değil gibi bu konuda sizin görüşünüz nedir?

Yani tabii ki yayın yapmak veya video çekmek için yeterli kalitede değil ancak kendisi Discord sertifikalı. Yani eğer oyun içi ve oyun dışı iletişim için kullanacaksan pişman etmez.

Geri
Yukarı