Corsair HS35 kulaklıkta Valorant sesi kötü

Yiğit_Uzun

Femtopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende bu kulaklık var Valorant'ta ses aynen boyle çıkıyor. Çok rahatsız edici ve daha ucuz bir kulaklıkla daha kaliteli ses alıyorum. Acaba çözümü var mı biliyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam başka bir konuda yazmıştım size cevap ama moderatörler sorunuz için ayrı konu açmış buraya da alıntılıyorum mesajımı.

Technopat'ın kendisinin çektiği bir inceleme videosu var orada söylenenlere genel olarak katılıyorum.

Ayrıca mikrofona +10-20 dB ses desteği verin ve ağzınıza çok yaklaştırmayın pop filter olmadığından dolayı(en azından ben buna bağladım nefes sesinin gitmesini) konuşurken nefes sesi karşıya gidiyor ağzınıza çok yakın olunca.

Ben mikrofon için bu şekilde kullanım yapıyorum.

1684056425630-png.png

Ayrıca Denetim Masası'ndan sesi 100'e çekin resimdeki gibi.

1684056531359-png.png

Mikrofon değil kulaklık sesinden bahsediyorsanız onu bilmiyorum.

Dostum uygulamasını indirdin mi? Biraz kötü bir kulaklık fiyatına göre maalesef.

Uygulaması yok.
Daha ucuz kulaklıkla daha iyi ses alıyorum ya moralimi bozdu bu durum.

Hocam başka bir konuda yazmıştım size cevap ama moderatörler sorunuz için ayrı konu açmış buraya da alıntılıyorum mesajımı.

Mikrofon değil kulaklık sesinden bahsediyorsanız onu bilmiyorum.

Mikrofondan memnununm ama sesler aynı videodaki gibi yapmacık değişen tek şey kulaklık hiçbir ayarı değiştirmedim ama ses videodaki gibi.

Rica ediyorum çözümü bilen varsa söylesin ekolayzerden ayar yapılacak herhalde ama herrr ayarı denedim olmuyor ayrıca Realtek programı kullanıyorum oradan ekolayzer yaparım bilen varsa lütfen söylesin her ayarı denedım olmuyor sesler hala videodaki gibi bilen varsa ayarı yardım edin lütfen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı