Corsair HS35 kullanılmalı mı?

HyperX Cloud Alpha kullanıyorum bende fiyatı aynı sayılır. Arkadaş düşünürse eğer tavsiye ederim.

Anakartının içindeki ses yongası güzelse Razer'a göre kat ve kat iyi performans alır. :)
Kat ve kat daha iyi ses performansı almaz. Dağlar kadar fark yok. Evet, birazcık daha iyi ses performansı alır fakat ses kasma konusunda Razer'ın gerisinde.
Anakartım Gigabyte B450M H ona göre ses kartı iyi mi bilmiyorum.
Razer almak daha mantıklı gibi.

Anakartım Gigabyte B450M H ona göre ses kartı iyi mi bilmiyorum.

Oyun için yeterli olacaktır. Bu fiyat aralığında Stereo kulaklık almayı düşünürsen Cloud Alpha ve MH751 gibi ürünlere bakabilirsin. 7.1 ses almak senin için şart değilse aklının ucunda bulunsun.

Kat ve kat daha iyi ses performansı almaz. Dağlar kadar fark yok. Evet, birazcık daha iyi ses performansı alır fakat ses kasma konusunda Razer'ın gerisinde.

Razer almak daha mantıklı gibi.

Ses kartı olduğu için evet, bu arada ses kasmak için 7.1 şart değil, Cloud II ve Cloud Alpha'yı sırayla test ettim, ses kasma konusunda ayırt edemezsin bile.

Kulaklığın kırıldıysa büyük ihtimal kafa bandının destek beziyle birleştiği yerden kırılmıştır. Orası kronik sorunlu, plastiği orada daha ince. Ben gelen ürünü kullandım, tekrar aynı yerden kırmamak için de azami dikkat gösteriyorum. Bana kalırsa sat, daha üst bir modele geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı