Corsair HS35 mikrofonundan az ses geliyor

DenDaLion

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Mikrofonumda bir sorun var. Sabaha kadar herhangi bir sorun yokken kulaklığı çıkartıp yeniden taktım. Ardından oyuna girdiğimde mikrofonumdan duyulamayacak kadar az ses geldiğini fark ettim. Sesimi dinlediğim zaman rüzgar sesine benzer bir cızırtı var ve benim sesim çok geriden geliyor.

Eğer mikrofonu çıkartırken vs bir zarar vermediysen ses ayarlarından mikrofon seviyesini ayarlayabilirsin belki çıkartıp taktığında kendiliğinden düşürmüştür seviyeyi.

Eğer mikrofonu çıkartırken vs bir zarar vermediysen ses ayarlarından mikrofon seviyesini ayarlayabilirsin belki çıkartıp taktığında kendiliğinden düşürmüştür seviyeyi.

Yok hocam en az 1 saattir ayarlamayı deniyorum. Telefona taktığımda da aynı durum söz konusu. Çok da hor davranmadım aslında çıkartırken ancak bir anda böyle oldu. Garantiye göndermeli miyim?

Yok hocam en az 1 saattir ayarlamayı deniyorum. Telefona taktığımda da aynı durum söz konusu. Çok da hor davranmadım aslında çıkartırken ancak bir anda böyle oldu. Garantiye göndermeli miyim?
Şimdi mesaj yazarken fark ettim forumda bir kaç kişinin başına daha gelmiş hatta birisinin mikrofonu tamamen gitmiş bence göndermelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı