Corsair HS35 ses az geliyor

avicenna157

Hectopat
Daha fazla  
Corsair HS35 kulaklığını yeni aldım, bugün elime ulaştı. Kulaklığı bilgisayara bağladığımda sesin az geldiğini fark ettim, birden fazla yol denememe rağmen sanki ses eksik gibiydi. Başka bilgisayarda da denedim ama bu kez daha kuvvetli ses veriyordu her yolu denedim ama kendi bilgisayarımda başaramadım. Sorun nedir sizce? Dostlarım iade etmeli miyim ya da sorun benim bilgisayarımda mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya dayı ne diyorsun? Daha önce değiştirmişliğim var ne saç kıranı? Korona muhabbetine çıktı büyük ihtimal bu olay heyete başvuracağım artık.
Daha önce değiştirmiş olman değiştiremeyeceğin anlamına gelmez. Şirketin iade politakasına göre durum değişir. Korona muhabbetine de çıkmadı, daha önceden de vardı bu durumlar. Başvurmak hakkın, sana başvurma diyen yok zaten.
Bilgilendirmekte suç olmuş.
Ekleme: iade yerine değişim amaçlı gidersen daha ılımlı yaklaşabilirler. Gözüne başka bir model kestirip bundan memnun kalmadım bununla değiştiricem diye dene şansını bir de.

Daha önce değiştirmiş olman değiştiremeyeceğin anlamına gelmez. Şirketin iade politakasına göre durum değişir. Korona muhabbetine de çıkmadı, daha önceden de vardı bu durumlar. Başvurmak hakkın, sana başvurma diyen yok zaten.
Ekleme: iade yerine değişim amaçlı gidersen daha ılımlı yaklaşabilirler. Gözüne başka bir model kestirip bundan memnun kalmadım bununla değiştiricem diye dene şansını bir de.
Eyvallah deneyeceğim.
Ayrıca kendileri belirtti mesafeli satış sözleşmesi uyarınca olduğunu,en azından sormak lazımdı.İtopya'dan aldım ürünü,bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı