Corsair HS35 nasıldır?

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Eyy ahali! Kaspersky Kullanıcısı olarak yeni kulaklığımı arıyorum! Önerisini sunan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.
Şaka bir yana, değerli arkadaşlar. Elimde doğru düzgün bir kulaklık olmaması sebebiyle kulaklık aramaya başladım. Kaliteli, rahat, konforlu, uzun saatler kullanılsa daha kulağı pişirmeyecek, uzun kullanımda ıstımayacak ve terletmeyecek hava alacak kulak üstü güzel bir kulaklık arıyorum. -Aslında Beast kulaklık nasıl diye sorduğum bir konuyu açmıştım ama ondan daha iyilerinin olduğunu görünce vazgeçtim. Bu konu cevaplanınca o konuyu kapattırmayı düşünüyorum.- Kaliteli kulaklık önerilerinizi bekliyorum.
Corsair Carbon CA-9011195-EU Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı nasıl almalı mıyım? Yukarıda belirttiğim arama kriterlerine uyuyor mudur? Yoksa benzer fiyata çok daha kaliteli, konforlu, özellikli ve nitelikli bir ürün var mıdır? Önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.
@Murat5038 @24099 @Jira @Firehorse MK II @acv @Jang Geum'un Danji Yemeği @yika38 @Ribozom @stevesm1221 @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Eyy ahali! Kaspersky kullanıcısı olarak yeni kulaklığımı arıyorum! Önerisini sunan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.
Şaka bir yana, değerli arkadaşlar. Elimde doğru düzgün bir kulaklık olmaması sebebiyle kulaklık aramaya başladım. Kaliteli, rahat, konforlu, uzun saatler kullanılsa daha kulağı pişirmeyecek, uzun kullanımda ıstımayacak ve terletmeyecek hava alacak kulak üstü güzel bir kulaklık arıyorum. -Aslında Beast kulaklık nasıl diye sorduğum bir konuyu açmıştım ama ondan daha iyilerinin olduğunu görünce vazgeçtim. Bu konu cevaplanınca o konuyu kapattırmayı düşünüyorum.- Kaliteli kulaklık önerilerinizi bekliyorum.
Corsair Carbon CA-9011195-EU mikrofonlu oyuncu kulaklığı nasıl alınır mı? Yukarıda belirttiğim arama kriterlerine uyuyor mudur? Yoksa benzer fiyata çok daha kaliteli, konforlu, özellikli ve nitelikli bir ürün var mıdır? Önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.
@Murat5038 @24099 @Jira @Firehorse MK II @acv @Jang Geum'un Danji Yemeği @yika38 @Ribozom @stevesm1221 @Recep Baltaş

Corsair Carbon CA-9011195-EU pek çok yayıncı, youtuber, e-sporcunun kullandığı bir kulaklık büyük ihtimalle güzeldir.

Aklıma gelmişken ve konusu geçmişken kulaklık serüvenimi de buraya ekleyeyim. :)

Philips SHE1350'ye büyük oranda benzeyen (emin olamamakla beraber Philips SHE1350'ün kendi de olabilir) modelini tam olarak hatırlamadığım Philips kulak içi kulaklığı 8 TL'ye almıştım yanlış hatırlamıyorsam 2013 yılında.
Ondan da önce daha da 2-3 tane kullandım geçmişte ama geçen seneye kadar hayatımda yer alan modelini tam hatırlamadığım Philips kulak içi kulaklık hayatımda çok daha fazla yer etti. Diğer 2-3 kulaklığı daha kısa süre kullanmışımdır. Philips kulak içi kulaklıktan önce kullandığım kulaklıkları biraz da yıpratıcı davranarak kullanmıştım ondan da çabuk bozulmuş olabilirler. Şu an evin bir yerlerindeki çekmecelerden birinde yatıyorlar. :)
v2-86115_large.jpg
İlk kulak üstü kulaklığımın marka ve modelini hatırlamasam da sürprizbozana koyduğum fotoğraftaki kulaklığa oldukça benzer bir yapısı vardı. Bozulunca atıldı galiba. Bu kulaklığımı en son yaklaşık 10 sene önce kullanmıştım. O zaman dolar 2 TL'nin oldukça altındaydı. Hatta farklı bir şehirde yaşıyorduk.

2017 yılında da artık nasıl bir gaflete düştüysem Piranha 2101 kulaklık aldım. Yani, nasıl anlatsam bilemedim... Konforun 'K'si yok. Ergonomi neyse bu kulaklıkta tam zıttı var. Çok değil 20 dakika kullanınca kulağı terletmeyi bırak kavurup pişiriyor. Ne şekil alıyor, ne kulağa adapte oluyor. Esnemek nedir zaten bilmez. Kulaklığı katlarken bile kırılıyormuş gibi ses çıkartıyor. Kulaklığın boyunu uzatmak kulağı çınlatıyor. Kafa bandı kafa ağrıtıyor. Özenli kullandığım halde iki sene zor dayandı.

Bu mesajda merak edenler için kulaklık serüvenimde özetle bahsetmiş oldum. "Videolarımızı beğeniyorsanız kanalımıza abone olmayı, bildirmleri açmayı ve sosyal medyanızda paylaşmayı unutmayın. Ben Mesut Çevi..." :D
Şaka bir yana bu da böyle bir mesajım oldu. Bir dahaki mesajda görüşmek üzere. 😘

Ayrıca konu onaylanma sürecinde etiketlerin tutmamış olma ihtimaline karşı aynı üyeleri bir kez daha etiketleyeyim. :)

Son düzenleme:
@Kaspersky Kullanıcısı ben elime hangi kulaklık geçiyorsa onu kullanıyorum, özel bir marka takıntım yok, bu yüzden pek yardımcı olamayacağım. :(

HS35'in incelemelerine baktığımda bu fiyata önerilen bir kulaklık. Bir kullanıcı konuşurken yankı yaptığını söylüyor ama kullananlardan dinlemek daha mantıklı.

Philips SHE1350'ye büyük oranda benzeyen (emin olamamakla beraber Philips SHE1350'ün kendi de olabilir) modelini tam olarak hatırlamadığım Philips kulak içi kulaklığı 8 TL'ye almıştım yanlış hatırlamıyorsam 2013 yılında.
Şimdi ise çöp çöp kulaklıklar bile 50 liranın altında değil maalesef. Ben bu kulaklığı şimdi 8TL'ye bulsam yedek olarak 2-3 tane alırdım. :D Şaka bir yana kulaklık olarak Rampage SN-RW1 kullandım sadece. Ses kalitesi iyi değildi ve cızırtılar oluyordu. Bugünlerde de kulaklık aramaktayım ve hangi markayı alacağımı bilemedim. Hangisini araştırsam bir sorununu buluyorum, alt tarafı tak çalıştır bir ürün ya sanarsın sistem topluyorum. :D

Şimdi ise çöp çöp kulaklıklar bile 50 liranın altında değil maalesef. Ben bu kulaklığı şimdi 8TL'ye bulsam yedek olarak 2-3 tane alırdım. :D şaka bir yana kulaklık olarak Rampage SN-RW1 kullandım sadece. Ses kalitesi iyi değildi ve cızırtılar oluyordu. Bugünlerde de kulaklık aramaktayım ve hangi markayı alacağımı bilemedim. Hangisini araştırsam bir sorununu buluyorum, alt tarafı tak çalıştır bir ürün ya sanarsın sistem topluyorum. :D.

Para yoksaa önerim MF product strike 0163 dür 1-2 aydır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

@Windows 7 Kullanıcısı
Tam tersine yüksek bütçeli bir kulaklık arıyorum. Düşük bütçeli olsa o kadar araştırır mıyım? :D
Ayda yılda bir etiketlendiğim için sevinmiştim onun da toplu etiket olduğunu görünce gözüm bir an çatal-kaşık çekmecesine gitti.
Aynıyız. 🤣🤣

Geri
Yukarı