Corsair HS35 pişman eder mi?

anifraxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi bugün 270 TL'ye Corsair HS35 sipariş verdim. Tahminen 2-3 gün içerisinde elimde olur kulaklık. Sizce bu fiyata iyi bir kulaklık almış mıyım? Alabileceğim herhangi başka bir alternatif güzel bir kulaklık var mıydı yoksa? Ben kendimce araştırdım bayağı bir lâkin bu fiyatlara JD gibi markaların kulaklıklarından buldum. O markalara da çok güvenemediğim için tercihimi Corsair üzerine yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'da 290 TL'ye CH 321 vardı. 100 TL'lik bir indirim söz konusu. Eğer indirim duruyorsa iptal edin, CH 321 alın.

HS35'in mikrofonu sizi memnun etmeyebilir.

Ürüne zam gelmiş fakat hala alınabilir.

@334155 Hocam çat diye CH321 alın demişsiniz.

Bence HS35'in konforu daha iyi. Ve de CH321 USB ile bağlanıyor. Mobilde kullanılamıyor öyle olunca maalesef.
CH 321 de oldukça konforlu bir kulaklık. Bana göre tek eksi yanı, mikrofonun çıkartılmaması. Onun dışında 7 saatlik kullanımda kafamı hafif hafif acıtmaya başladı.

Ayrıca ben aldığım zaman 390 TL'ydi, 320 TL gibi bir fiyata kesinlike alınmalı. Verdiği ses kalitesi de oldukça memnun edici.

Yaklaşık 1-1,5 sene evvel Turkcell üzerinden Trust marka bir kulaklık almış idim 100-150 TL arasına(net bir sayı hatırlamıyorum). O kulaklıktan çok da kaliteli bir marka olmamasına rağmen gayet memnun idim. Geçen haftalarda sebebini bilmediğim bir şekilde bir sabah uyanıp PC başına geçtiğimde kulaklığın üst tarafının çatladığını fark ettim, zaten çok da kaliteli malzemesi yoktu kulaklığın öyle. Gün geçtikçe iyice aşındı falan derken birkaç gün evvel elimde kaldı kulaklık. Yani uzun lafın kısası öyle bir kulaklıktan HS35 gibi bir kulaklığa geçiyorum. Her halükarda büyük fark hissedeceğimi düşünüyorum. CH321 konusuna gelince, 317 küsür TL'ye yükselmiş fiyatı. Yani arada ki 40-50 TL farka değmeyeceğini düşünüyorum. Tâbi benim düşüncem böyle en azından. Ürün zaten kargoya verildi. Sanırım şu saatten sonra iptal edemem..

Geri
Yukarı