Corsair HS35 ürün kutusunun içinden çoklayıcı çıkıyor?

kralragnar1903

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın kulaklık ve mikrofon çıkışları ayrı, kulaklığın (Corsair HS35) incelemelerini izlediğimde tek bir çıkışı olduğunu gördüm ancak e-ticaret sitelerinde bulunan fotoğraflarda bir çeşit çoklayıcı da vardı. Ürünü alınca kutu içerisinden bu alet çıkıyor mu?

Çıkmasa bile pek pahalı bir şey değil zaten. HS 35'in birçok sorunu olduğunu okumuştum zaman zaman, o kulaklığa 400 lira verilmemeli diye düşünüyorum, onun yerine H2002D veya CH321 eğer stoklara gelirse SGH-30 önerebilirim. Arkadaşıma 210 liraya aldığımız SGH-30, 1-2 haftada 450 liraya çıktı, şu zamanların özeti :D

Çıkmasa bile pek pahalı bir şey değil zaten. HS 35'in birçok sorunu olduğunu okumuştum zaman zaman, o kulaklığa 400 lira verilmemeli diye düşünüyorum, onun yerine H2002D veya CH321 eğer stoklara gelirse SGH-30 önerebilirim. Arkadaşıma 210 liraya aldığımız SGH-30, 1-2 haftada 450 liraya çıktı, şu zamanların özeti :D
H2002D öneriniz doğrultusunda bu kulaklığı aldım, teşekkürler.

HS35 kullanıyorum sakın alma. Sadece siyah modelinde çoklayıcı çıkıyor ve aşırı sorunlu bir kulaklık çok pişmanım. Mikronu berbat kulaklıktaki sesi olduğu gibi yansıtıyor.

Geçenlerde Trendyol da vardı tam 400 TL'ye. Ayrıca siz "o kulaklığa 400 TL verilmemeli" deyince arkadaşın bütçesi 400 TL civarı sandım.
Evet haklısınız baştaki bütçesi HS35 almayı düşündüğü için 400 liraymış muhtemelen, neyse sonuçta H2002D güzel bir kulaklık ve hem HS35'ten daha ucuz hem de daha iyi. HS50 PRO da alınabilirmiş evet.

Geri
Yukarı