Corsair HS35 kırıldı

Gorkemm.jk

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Kulaklığı çıkarayım derken bir anda küt diye ses geldi baktım kulaklıgın üst tarafı kafa pedinin tam yenı ortadan ikiye ayrılmış bu genel olarak çoğu kişide yaşanmış plastik dandik olduğu için sağlam değildi zaten bunu yapıştırıcı ile yapıştırsam sorunu çözer miyim sizce?

Selam arkadaşlar. Kulaklığı çıkarayım derken bir anda küt diye ses geldi baktım kulaklıgın üst tarafı kafa pedinin tam yenı ortadan ikiye ayrılmış bu genel olarak çoğu kişide yaşanmış plastik dandik olduğu için sağlam değildi zaten bunu yapıştırıcı ile yapıştırsam sorunu çözer miyim sizce?
Deneyin ama çok idare edeceğini sanmıyorum.Sağlam bir kulaklık almanızı öneririm.

Kablo geçişi vs yok ise kırıldıysa yapıştırmaktan başka yapabileceğinizin pek bir şey olduğunu düşünmüyorum bence hocam. Sağlam bir işçilikle sağlam yaparsınız diye düşünüyorum.

Kronik sorunlu olduğunu söylediğimizde inanmayan arkadaşlara söylersiniz kronik olduğunu.
(Size lafım yok, bazı arkadaşlar kronik değil falan diyordu.)
Garantisi varsa garantiye yollayın.

Kablo geçişi vs yok ise kırıldıysa yapıştırmaktan başka yapabileceğinizin pek bir şey olduğunu düşünmüyorum bence hocam. Sağlam bir işçilikle sağlam yaparsınız diye düşünüyorum.

Küçük bir kablo geçiyor ama yapıştırsamda bir sıkıntı olmaz bence bilmiyorum.

Denemek lazım ama garantisi varsa önce göndermeyi deneyin.

İtopya'dan kasa ile birlikte almıştım az önce mailime baktım E-arşiv fatura duruyor ama kabul edilir mi? 2023 Mart ayında alım yapılmış bu garanti olaylarında pek bilgili değilim.

İtopya'dan kasa ile birlikte almıştım az önce mailime baktım e-arşiv fatura duruyor ama kabul edilir mi? 2023 Mart ayında alım yapılmış bu garanti olaylarında pek bilgili değilim.

Şunu bir deneyin.

Geri
Yukarı