Corsair HS35 vs Rampage RM-33 falcon

Merhaba cuma indirimden faydalanarak kulaklık almak istiyorum, aynı fiyata İtopya’da bu iki ürüne denk geldim hangisini almak daha mantıklı olur, ekstra olarak bütçe üzerine çıkmadan tavsiye edebileceğiniz kulaklıklara da bakabilirim. Marka olarak Corsair al beni dese de teoride her şekilde Rampage önde kalıyor kullanıcısı, deneme yapmış biri yorum yaparsa sevinirim.
Bu arada eklemeyi unutmuşum anakartım Gigabyte B450 S2H ses yongasının çok iyi olduğunu düşünmüyorum dahili ses kartlı modeller daha iyi olacaktır olmasada dışarıdan daha sonra temin edebilirim önerileriniz buna bağlı kalırsa harika olur.Ses kartı tavsiyesi de alabilirim.

Son düzenleme:
Corsair ve Rampage karşılaştırılması ? Windows ve Pardus karşılaştırılması gibi oldu, Corsair tercih edin hem mecaz olarak hem de kafa bandı olarak başınız ağrımaz :D.

Corsair ve Rampage karşılaştırılması ? Windows ve Pardus karşılaştırılması gibi oldu, Corsair tercih edin hem mecaz olarak hem de kafa bandı olarak başınız ağrımaz :D.
İki kulaklıktan biri hakkında tecrübeye sahip misin?
Geçen sene Corsair Void pro epey kafamı ağrıtmıştı geçmiş mesajlarımda görebilirsin satarken de epey zorladı beni,sorun şuan bütçe o kadar çıkamıyorum Rampage klavyeyi 1.5 senedir sorunsuz kullanıyorum marka algısına bu kadar takılmayın sadece değecek performans arıyorum ve ses teorideki gibi sonuç veren bir şey değil kullanıcı tavsiyesi arıyorum aslında burada.

HS35 kesinlikle. Fakat tavsiyem bütçenizi arttırıp HS50, Cloud Stinger, Cloud Silver gibi kulaklık modellerine yönelmeniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı