Corsair HS35 vs SteelSeries Arctis 3 2019

berkay ince

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar herkese. Ben bu iki model arasında kaldım. Xbox'ta ve PC'de kullanacağım ve genel olarak oyun ve müzik için kullanacağım. SteelSeries Arctis 3'e bu parayı veriyim mi yoksa HS35 işimi görür mü?

Bende bu 2 ürün arasında kaldım.. hs35 çok iyi diyenler var biraz kafa sıkıyormuş sadece Arctistede mikrofon sorunu var diyorlar ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum ama 2'sinide öven çok fazla..

İnşallah kullanan arkadaşlardan da yorum gelir.

Bende bu 2 ürün arasında kaldım. HS35 çok iyi diyenler var biraz kafa sıkıyormuş sadece arctistede mikrofon sorunu var diyorlar ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum ama 2'sini de öven çok fazla.

İnşallah kullanan arkadaşlardan da yorum gelir.

Corsair HS35'i sipariş verdim. Geldiğinde birkaç gün kullanıp sana deneyimlerimi bu makale üzerinden yazarım seninde bir fikrin olur.
Bütçeyi biraz daha zorlarsanız bunu kaçırmayın. Sennheiser GSP 300

Bu kulaklığı gördüm ama tasarımı bana pek güzel gelmedi. Yine de tavsiyen için teşekkürler.

Corsair HS35'i sipariş verdim. Geldiğinde birkaç gün kullanıp sana deneyimlerimi bu makale üzerinden yazarım seninde bir fikrin olur.

Bu kulaklığı gördüm ama tasarımı bana pek güzel gelmedi. Yine de tavsiyen için teşekkürler.
ben de corsair hs35 alma fikrindeyim deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim 300 tl civarı bi bütçem var ve çok kararsızım al alcağım hakkında

Bende sipariş ettim dün indirimdeydi İtopya'da sende oradan aldın galiba YouTube'da testlerde donanım arşivinde mikrofon efsane ama PC hocasında çöp şimdi biz napıcaz sence nasıl olacak?
Normalde James Donkey 712 alacaktım da o an indirim görünce aldım kötümü yaptım ki?
Ve ana kartım B450M S2H iyi performans sergiler mi?

Mi.

Bende sipariş ettim dün indirimdeydi İtopya'da sende oradan aldın galiba YouTube'da testlerde donanım arşivinde mikrofon efsane ama PC hocasında çöp şimdi biz napıcaz sence nasıl olacak?
Normalde James Donkey 712 alacaktım da o an indirim görünce aldım kötümü yaptım ki?
Ve ana kartım B450M S2H iyi performans sergiler mi?

Dediğin iki videoyu da izledim. Bence çok da kötü değil mikrofonu zaten Discord sertifikası var o yüzden sesli sohbet anlamında sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Eğer yayın veya YouTube için düşünüyorsanız kaliteyi arttırmak adına bu mikrofonu önermem. Ben Trendyol'dan 325 TL'ye aldım.

Mi.

Dediğin iki videoyu da izledim. Bence çok da kötü değil mikrofonu zaten Discord sertifikası var o yüzden sesli sohbet anlamında sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Eğer yayın veya YouTube için düşünüyorsanız kaliteyi arttırmak adına bu mikrofonu önermem. Ben Trendyol'dan 325 TL'ye aldım.

İnşallah bir de bazıları mikrofonu ağzına çok sokuyor mikrofon daha da kötü gösteriyorlar.

Bende o gün sennheiser'i aldım hocam bakalım gelsin ikimizde deneyimlerimizi yazarız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı