xab0n

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar,
Uzun süredir kulaklık arıyorum. Gözüme HS50 modeli hoş gözüktü ancak çok olumsuz yorum var. Sizin düşünceleriniz neler?
(Birisi alıp 2 hafta içinde kırmış ürünü değiştirmiş, yenisini yollamışlar onu da kırmış ardından para iadesi yapmış 'ürünü qpden almış')
Bilmiyorum, o adam çok mu hor kullanmış kulaklığı kafasına değil de malum yerlere mi takmış anlamış değilim.
Bütçem 400-800 TL arası PC'de toplayacağım eğer ürün önerecek varsa önerebilir bilgi sahibi olmak istiyorum.
İyi forumlar.

HS50 modeli aslında sağlam kulaktır. Sinirlenip sağa sola fırlatmadıkça 2 hafta içinde kırılması imkansız.

Bence tek eksi yönü mikrofonu. Sesi robotlaştırıyor. Ses kalitesi ve yön hissiyatı rakiplerinden çok daha iyi. Özellikle derinlik hissiyatı 2-3 gömlek daha fazla. Alana hakimiyeti ciddi artıyor.

Ergonomi kısmı için yorum yapamayacağım. Kafa yapısı kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için belirli arkadaşlarda uzun kullanımda baş ağırısı vs. yaptığını çok duydum.

4-5 saat kullanımda sorun yaşamamıştım. Üzerini bilemeyeceğim.

HS50 modeli aslında sağlam kulaktır. Sinirlenip sağa sola fırlatmadıkça 2 hafta içinde kırılması imkansız.

Bence tek eksi yönü mikrofonu. Sesi robotlaştırıyor. Ses kalitesi ve yön hissiyatı rakiplerinden çok daha iyi. Özellikle derinlik hissiyatı 2-3 gömlek daha fazla. Alana hakimiyeti ciddi artıyor.

Ergonomi kısmı için yorum yapamayacağım. Kafa yapısı kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için belirli arkadaşlarda uzun kullanımda baş ağırısı vs. yaptığını çok duydum.

4-5 saat kullanımda sorun yaşamamıştım. Üzerini bilemeyeceğim.
çok teşekkür ederim yoruumların için ürünü kaç ay yada kaç yıl kullandın ?
bana sağlam ürün gerekiyor aldığımda 3 yıl götürmeli bu kadar para veriyorsam diye düşünüyorum daha önce hiç yüksek bütçeli kulaklık kullanmadım almışken de sağlamını kalitelisini almak istiyorum hayatım boyunca 20 liralık kırtasiye kulaklıkları kulandım bu yüzden sağlam bir ürün istiyorum önerebileceğin bir kulaklık var mı bu fiyat bandında 700 tl ye kadar gerekirse 800 e kadar çıkabilirim çok iyi ürün olursa eğer.
Şimdiden teşekkürler @Ulunay

Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, arkadaşın belirttiği gibi baş ağrısı yapmadı bende(3-4 saatten fazla kullanmadım). Ama kulaklık kısmı deri olduğu için terleme yapıyor. Yaz günlerinde özellikle ıslak mendille silip kullanmaya devam ettiğim oldu. Bu mevzu dışında memnun olduğumu söyleyebilirim.
Mikrofon için pek bir şey söyleyemem. Çok az kullandım. İşimi gördü.

1 ay anca kullanmışımdır.
Sağlamlık sizin için önemli ise HS50'nin gövdesi metal. Sinirlenip sağa sola fırlatmadıkça kırılacağını sanmıyorum.

Sadece sürücü hazneleri plastik. O kısmı metal olmaması gayet doğal.

Yön hissiyatını şöyle tarif edebilirim, sesin nokta atışı yönünü bulabiliyorsunuz ve size yaklaşıp ne zaman çıkacağını kestirebiliyorsunuz. Bu büyük avantaj.

Öte yandan AWP gibi tok sesli silah atışları sırasında ayak sesleri gibi tiz-mid sesler ortadan kaybolmuyor hala duyuluyor ve yön hissiyatı yukarıda yazdığım gibi devam ediyor.

50mm sürücüsü var. Rakiplerinden öne çıkan en büyük özelliğidir. Alan hissiyatı bu nedenle rakibinden üstün. Oyunların yanı sıra müzik dinlerken hissedebiliyorsunuz. Baslar diğer sesleri bastırmıyor. Oyuncu kulaklığı için iyi sayılır. Oyuncu kulaklıkları arasında en iyi müzik performansı diyemem ama ilk 5 garanti ederim.

Film izlerken fena değil. Keşke 1 tık daha iyi olsun demiyorsun.

Tek eksi yanı mikrofonu, sesi biraz robotlaştırıyor. Oyun oynarken sesin robotik olması benim için önemli değil dersen parasını sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.

Bir alt modeli HS35 kullanıyorum, fiyatına göre çok iyi bir kulaklık. 15 saate yakın aralıksız kullanabiliyorum, çok rahat.

Corsair'ın HS50'de aynı işi yaptığına eminim, zaten @Ulunay güzelce deneyimlerini paylaşmış.

Hs 35 mikrofonu açısından pek de önerilmiyor bazen ne gerek var kulaklığı 600 TL vermeye onun yere bu yatırımı yoplayacağım PC'ye yapmalıyım dediğim oluyor sizce HS 35 işime yarar mı?
(FPS ve rekabetçi oyunları oynuyorum LoL vs de oynuyorum müzik de dinliyorum)

Hs 35 mikrofonu açısından pek de önerilmiyor bazen ne gerek var kulaklığı 600 TL vermeye onun yere bu yatırımı yoplayacağım PC'ye yapmalıyım dediğim oluyor sizce HS 35 işime yarar mı?
(FPS ve rekabetçi oyunları oynuyorum LoL vs de oynuyorum müzik de dinliyorum)
Mikrofonu gayet net bir ses iletiyor ama HS35'den ziyade tercihiniz HS50 olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı