Corsair HS50 alınır mı?

alesta10

Hectopat
Arkadaşlar, ben oyun olarak yalnızca CS:GO oynuyorum. Ayrıca müzik de çok dinliyorum ama önceliğim CS'de ses kasma olayı. Uzunca bir süre Xiaomi'nin kulak içi kulaklığını kullandım ve sonrasında kulak üstü fiyat/performans bir kulaklık almaya karar verdim. Geçen hafta James Donkey 712 kulaklık aldım ama kulak içi kulaklıktan geçtiğim için mi bilmiyorum ses kasma konusunda beklentilerimi hiç karşılamadı. Ses volume olarak oldukça yüksek ama kalite olarak beklentimin altında kaldı ve en önemlisi CS'de adamların yerlerini tam saptayamıyorum. Bu nedenle kulaklığı iade edip başka bir kulaklık almak istiyorum. HyperX Cloud 2, sanırım benim tam aradığım kulaklık ama o fiyatlara çıkacak bütçem de yok maalesef. Şu an aklımda Corsair HS50 kulaklık var. Sizce alınır mı, CS:GO için beklentilerimi karşılar mı, başka öneriniz olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kalitesi oldukça iyi. CS, R6 vb oyunlarda rahat ses kasarsın. Rahatlık konusuna gelecek olursak rahat sayılır. Aslında kulaklığın rahatlığı kişiden kişiye değişir. HS50'yi arkadaşımla birlikte aldık o rahat olmadığını, kulaklarını ağrıttığını söyledi ama bende rahat olduğunu ve PC başında uzun süreler kullanabildiğimi söyledim ki öyle de zaten. Fakat bunlar kadar önemli başka bir konu var kulaklığın malzeme kalitesi. Genel olarak malzeme kalitesi güzel ama kulaklığın genişlemesini sağlayan ve üzerinde L-R yazan kısımlar Allah'a emanet gibi duruyor. Biraz zorlasan kırılacak gibi hatta forumda HS50 kullanıp bahsettiğim yerleri kırılan arkadaşlar var. Yurt dışında da kulaklığa yapılan olumsuz yorumların çoğunluğu bahsettiğim kısımların dayanıksızlığından bahsediyor. Ona göre karar ver almak istiyorsan.

Son düzenleme:
Öncelikle teşekkür ederim deneyimlerinizi aktardığınız için. Şu anda dolar kurunun artmasıyla fiyatlar da epey uçmuş durumda ama bu kulaklık diğer karşılaştırıldığı kulaklıklara göre fiyat olarak da daha alınabilir duruyo şuanda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı