Corsair HS50 alınır mı?

Arkadaşlar HS60 kullanıyorum 3-4 aydır. Kırdım ama kulaklık genel olarak baya iyi. Mikrofon kalitesi hele inanılmaz. HS50 ile tek farkı USB ses kartı ki ben onu kullanmıyorum zaten. Yani HS50 kullanıyorum. Öneririm kesinlikle.

Arkadaş ALC892 ses yongası ile ses seviyesinin düşük kaldığını söylemiş. Sizin yorumunuz nedir bu konuda ? Benim anakartın yongası da aynı bu durum beni kuşkuya düşürdü.

Kulaklığı alıp düşük ses seviyesi veya başka sıkıntılar yaşamak istemem. 7.1 sanal sesin hiçbir önemi yok ama ses seviyesinin tabi ki önemi var.

Sizin anakart ses yonganız nedir ?

Bu konuda önemli ve çözmek lazım.

Arkadaş ALC892 ses yongası ile ses seviyesinin düşük kaldığını söylemiş. Sizin yorumunuz nedir bu konuda ? Benim anakartın yongası da aynı bu durum beni kuşkuya düşürdü.

Kulaklığı alıp düşük ses seviyesi veya başka sıkıntılar yaşamak istemem. 7.1 sanal sesin hiçbir önemi yok ama ses seviyesinin tabi ki önemi var.

Sizin anakart ses yonganız nedir ?

Bu konuda önemli ve çözmek lazım.
TeknoSeyir'in incelemesini izlerken de aynı durumdan bahsetmişlerdi. Ve katılıyorum dediklerine: "Bir tık az evet ama öyle bunun sesi az geliyor duymaıyorum" gibi bir hisse kapılmıyorsunuz. Gayet yeterli bana göre ses. Ek olarak ben ses kartını takmadım ve mikrofondan da inanılmaz memmundum. Anakartım B450M S2H.

TeknoSeyir'in incelemesini izlerken de aynı durumdan bahsetmişlerdi. Ve katılıyorum dediklerine: "Bir tık az evet ama öyle bunun sesi az geliyor duymaıyorum" gibi bir hisse kapılmıyorsunuz. Gayet yeterli bana göre ses. Ek olarak ben ses kartını takmadım ve mikrofondan da inanılmaz memmundum. Anakartım B450M S2H.
Ses az geliyordan kasıtları son seste kullanırken mi? Hiç bir kulaklığı son seste kullanmam ben. Dışarıdaysa ancak kullanılır.

Eğer ses kulaklıkla gelen ses kartına göre biraz az geliyor ve bunu sesi biraz daha fazla açarak telafi ediliyorsa zaten bu durumda kulaklık ile gelen ses kartına gerek olmayacaktır.

O zaman HS50 yeterli geliyor demektir. Teşekkürler.

Ses az geliyordan kasıtları son seste kullanırken mi? Hiç bir kulaklığı son seste kullanmam ben. Dışarıdaysa ancak kullanılır.
Evet son seste kullanırken. Son sesinin az olduğunu belirtmişler daha çok sesin azlığından ziyade. Kafanıza takacağınız bir şey değil merak etmeyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı