Corsair HS50 alınır mı?

yakisikli

Hectopat
Daha fazla  
Max 300 TL bütçem ve daha fazla ekleyemem. CS:GO PUBG Rainbow Six Siege oynuyorum. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar HS60 kullanıyorum 3-4 aydır. Kırdım ama kulaklık genel olarak baya iyi. Mikrofon kalitesi hele inanılmaz. HS50 ile tek farkı USB ses kartı ki ben onu kullanmıyorum zaten. Yani HS50 kullanıyorum. Öneririm kesinlikle.

Arkadaşlar HS60 kullanıyorum 3-4 aydır. Kırdım ama kulaklık genel olarak baya iyi. Mikrofon kalitesi hele inanılmaz. HS50 ile tek farkı USB ses kartı ki ben onu kullanmıyorum zaten. Yani HS50 kullanıyorum. Öneririm kesinlikle.
Oyunlarda ses kasma açısından iyidir sanırım? Kulağı rahatsız etme gibi durum var mıdır? Çok teşekkürler.

Oyunlarda ses kasma açısından iyidir sanırım? Kulağı rahatsız etme gibi durum var mıdır? Çok teşekkürler.
Kulaklığa alışmanız rahat bir kulaklıktan geçtiyseniz biraz sürecektir. Ben Asus Cerberus'dan geçtim inanılmaz sıktı 1 hafta. Ama şuan kullanırken gayet rahatım. Ses kasma konusunda sıkıntı yaşamazsınız memmundum ben gayet.

HS50 çok daha iyi bir tercih, mecbur kalmadıkça Sharkoon ses ürünü almayın. İyi değiller.
Tamam hocam, sağolun. :)
Kulaklığa alışmanız rahat bir kulaklıktan geçtiyseniz biraz sürecektir. Ben Asus Cerberus'dan geçtim inanılmaz sıktı 1 hafta. Ama şuan kullanırken gayet rahatım. Ses kasma konusunda sıkıntı yaşamazsınız memmundum ben gayet.
Çok sağolun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı