Corsair HS50 için orijinal mikrofon

Yok hayır kullandığım en iyi klavye hiç bir sıkıntısı yok.

Ben de sorunsuz kullanıyorum. 5 ay falan oldu alalı. 6 yıl sonra ilk defa klavye aldım ve bu kadar yüklü bir para verdim ama çok memnunum ben de. Corsair desteği çok iyi deyince, klavye ile ilgili desteğe işiniz düştü sandım da ondan sordum. :)
Bu arada bugün mikrofon elime ulaştı. Normalde 4-5 günde gelirdi fakat DHL kargoyu arayıp durumu anlatmam gerekiyormuş gümrükten geçmesi için. 4-5 gün sonra bu durumu öğrenip DHL'yi arayınca konşimento numarasını ve TC'nizi isteyip kargonun durumu hakkında bilgi veriyorlar. Konuşurken özellikle belirttim "garanti kapsamında bir değişim ürünü yollandı ve tarafıma herhangi bir ücret yansıtılmayacağı söylendi" diye. Bunu dedikten sonra kayıtlı mail adresime PDF şeklinde bir evrak yolladılar ve onu doldurup kimliğimin önlü arkalı fotoğrafını çekerek yolladıkları mail'e yanıt olarak göndermem söylendi. Herhangi bir ücret almadılar yani. DHL gümrük konusunda aşırı hassas cidden. Hafta sonuna denk geldi ama 2 gün içinde gümrükten geçti gönderi. 1 günde de yaşadığım şehre ulaştı ve hemen dağıtıma çıkarılıp aynı gün içinde teslim edildi. Neyse sonuç olarak mikrofon bana ulaştı ve sorunum ücretsiz bir şekilde çözüldü. Corsair destek ile de sürekli iletişim halindeydim gerçekten çok ilgililer. Zaten kullandığım ürünlerinden memnundum destek konusunda da memnun kaldım.

Son düzenleme:
Ben de HS50 kulaklığımın mikrofonunu yitirdim ve bunu gördüğüm çok iyi oldu.
Sizin gibi siteden yardım istedim ve hazır mail ile 3-4 gün içinde dönüş edilebileceği bilgisi geldi.

Ben de HS50 kulaklığımın mikrofonunu yitirdim ve bunu gördüğüm çok iyi oldu.
Sizin gibi siteden yardım istedim ve hazır mail ile 3-4 gün içinde dönüş edilebileceği bilgisi geldi.

Fatura mevcutsa ve garantisi devam ediyorsa tarafınıza yollarlar mikrofonu. Verdikleri takip numarası ile kargonuzu mutlaka takip edin zira gelen ürün gümrükte takılıyor ve sizin arayıp işlemleri tamamlayarak gönderiyi gümrükten geçirmeniz gerekiyor. Kargo şirketini arayıp mail adresinizi müşteri temsilcisine söylediğiniz zaman bir belge gönderiyorlar onu doldurup elektronik imzanızı da atarak verdikleri e-posta adresine yollamanız gerek. Ha bir de gümrükten geçirmek için kargo şirketini aradığınızda garanti kapsamında değişim ürünü yollandığını da belirtmeniz gerek gümrük vergisini sizden kesmemeleri için.

İthalatçı firma garantili kulaklık. Corsair ile iletişime geçtim ve tarafıma mikrofon gönderimi yapılacağını söylediler. Faturayı ve ürünümün seri numarasını yolladım. Garanti devam ettiği için ücretsiz bir şekilde bana parça gönderimi yapacaklarını söylediler. Hatta kargoya verildi kargo takip numarası falan yolladılar. Gelmesi ne kadar sürer bilmiyorum kargo takip numarasını yazınca hata veriyor. Ama Corsair yardımcı oldu 2 gün içinde geri dönüş yaptılar.

Contact us kısmına ne yazdın acaba benim de bozuldu kulaklığın mikrofonu ne yazacağımı bilmiyorum yardım edersen sevinirim.

Contact us kısmına ne yazdın acaba benim de bozuldu kulaklığın mikrofonu ne yazacağımı bilmiyorum yardım edersen sevinirim.

Ben mikrofonu kaybettiğim için İngilizce olarak durumu izah ettim zaten direkt fatura fotoğrafı ve adres bilgisi istiyorlar. Seninki bozulduysa ve garantisi devam ediyorsa "contact us" kısmından kulaklığın mikrofonun bozulduğunu söyle. Ben kaybetmeme rağmen yolladılarsa, bozulan mikrofonun yenisini kesin yollarlar diye düşünüyorum.

Ben bunu yazmışım :

Screenshot_1105.png

Ben mikrofonu kaybettiğim için İngilizce olarak durumu izah ettim zaten direkt fatura fotoğrafı ve adres bilgisi istiyorlar. Seninki bozulduysa ve garantisi devam ediyorsa "contact us" kısmından kulaklığın mikrofonun bozulduğunu söyle. Ben kaybetmeme rağmen yolladılarsa, bozulan mikrofonun yenisini kesin yollarlar diye düşünüyorum.

Ben bunu yazmışım:

Eki Görüntüle 634354

Yazdım 2 3 gün önce yolladılar ya Türkçe yazdım hem de şu an İstanbul'da hatta geliyor. Teşekkür ederim.

Fatura mevcutsa ve garantisi devam ediyorsa tarafınıza yollarlar mikrofonu. Verdikleri takip numarası ile kargonuzu mutlaka takip edin zira gelen ürün gümrükte takılıyor ve sizin arayıp işlemleri tamamlayarak gönderiyi gümrükten geçirmeniz gerekiyor. Kargo şirketini arayıp mail adresinizi müşteri temsilcisine söylediğiniz zaman bir belge gönderiyorlar onu doldurup elektronik imzanızı da atarak verdikleri e-posta adresine yollamanız gerek. Ha bir de gümrükten geçirmek için kargo şirketini aradığınızda garanti kapsamında değişim ürünü yollandığını da belirtmeniz gerek gümrük vergisini sizden kesmemeleri için.
Ya ben birkaç kez durumu açıklayıp yazdım ve bana yenisini yollamak için adres istediler. Adresi ingilizceye uygun olarak yazdığım halde adresi anlamadık, yeniden yazın deyip durdular.
Amazon.com gibi yabancı yerlerde kabul görürken corsair iletişim anlamadıklarını söylüyor...

Geri
Yukarı