Corsair HS60 7.1 Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

foreignersgod

Kilopat
Yer
Compton
Daha fazla  
Corsair HS60 7.1 Surround kulaklık alınır mı? PUBG için almak istiyorum. 600-700 TL'lik kulaklıklar gibi rahat ses kasabilir miyim?

Corsair HS60 fiyatına göre iyi bir kulaklık ve anakart üzerinde olan ses kartına güveniyorsanız Hyperx Cloud Silver modeline bakmanızı öneririm.

Corsair HS60 fiyatına göre iyi bir kulaklık ve anakart üzerinde olan ses kartına güveniyorsanız Hyperx Cloud Silver modeline bakmanızı öneririm.

Hocam bu 7.1 değil sanki? Bana PUBG için 7.1 kulaklık gerekiyor.

7.1 oyun için çok bir artısı zaten gerçek değil simüle ediyor fazla beklentiye girmeyin.

Anakart üzerinde olan ses kartı iyi ise Hyperx Cloud Silver daha iyi ses performansı alırsınız demek yanlış olmaz.

7.1 oyun için çok bir artısı zaten gerçek değil simüle ediyor fazla beklentiye girmeyin.

Anakart üzerinde olan ses kartı iyi ise Hyperx Cloud Silver daha iyi ses performansı alırsınız demek yanlış olmaz.
Anakart'ın (B450M PRO-M2) ses kartı iyi diye biliyorum. Cloud Silver simüle bile değil. Nasıl daha iyi verir anlayamadım...

Gerçek 7.1 kulaklıklar cidden pahalı şu an 700 TL kulaklıkların neredeyse hepsi sanal 7.1.

Bence ses kartı kötü değilse gerek yok mesela ses kartlı olmayıp Cooler Master MH751, Hyperx Cloud Alpha çok iyi kulaklıklar var biraz pazarlama tekniği 7.1.

Gerçek 7.1 kulaklıklar cidden pahalı şu an 700 TL kulaklıkların neredeyse hepsi sanal 7.1.

Bence ses kartı kötü değilse gerek yok mesela ses kartlı olmayıp Cooler Master MH751, Hyperx Cloud Alpha çok iyi kulaklıklar var biraz pazarlama tekniği 7.1.
Kara Cuma'yı bekleyeceğim. Cloud 2 düşerse onu alırım belki. Her ne kadar sanal 7.1 olsa da ses kasma konusunda iddialı.

Niye sırf yayıncılar kullanıyor diye Cloud II alınsın Cooler Master MH752 modelide çok iyi bir kulaklık.

Hatta ses kartım iyi diyorsun Corsair Cloud Alpha almak bile daha iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı