Corsair HS60 Pro 7.1 oyuncu kulaklığı alınır mı?

Garantiye verebilirsin şuan sessiz bir şekilde dinliyorum ama duyamıyorum. JBL T500 BT de yaşıyorum dip ses sorununu can sıkıcı olabiliyor. Takıntılı biriyim o yüzden kullanamıyorum JBL'i.
Hocam ilk aldığımda mediamarktan iade etmek istedim hijyen ürünü olduğu için iade almadılar. Böyle bir belirti de yoktu 14 gün içinde kolay iade seçeneği vardı. Ben de tüketici hakem heyetine verdim. Ücret iadesi alırsam değiştireceğim. Alamazsam yurtdışına gönderirim.

Hocam ilk aldığımda mediamarktan iade etmek istedim hijyen ürünü olduğu için iade almadılar. Böyle bir belirti de yoktu 14 gün içinde kolay iade seçeneği vardı. Ben de tüketici hakem heyetine verdim. Ücret iadesi alırsam değiştireceğim. Alamazsam yurtdışına gönderirim.
Reis işin bi rast gitmemiş vallaha. Bir dahakine sorun çıkmaz inşallah :)

Merhabalar, geç yazdığım için kusuruma bakmayın. Skype üzerinden yaptığım sesli sohbette karşıdaki kişi benim sesimden başka bir ses gelmediğini söyledi. Windows üzerinden yaptığım mikrofon sınamasında kendi sesim çok berrak çıkıyor. Bunun dışında fazla kullanma şansım olmadı, henüz yeni geldi cihaz. Kutu açılışı ve ilk kullanım memnun etti. İade ürünü olmadığını düşünüyorum. Kulak süngerleri yumuşak. Kafa bandı herhangi bir rahatsızlık vermedi. Kutu içerisinden surround için USB dönüştürücüsü çıkıyor. 3,5mm ile de kullanımı mümkün. Müzik anlamında Arctis 1 ile karşılaştırdığımda çok daha temiz ses ve bass veriyor. Uzun vadede memnuniyet oranı daha anlaşılır olacaktır. İlk izlenim için söyleyebileceklerim bunlar. Başka sorunuz olursa yanıtlamaya çalışırım. @Syhonial @Arf
knk oyundayken silah seslerini fln iletiyor mu

Ben de aldım hocam. SteelSeries Arctis 1 almıştım HyperX Cloud Stinger kullanırken memnun kalmadım 15 gündür kullanıyordum onu sattım. Bakarken öyle denk geldi foruma konu açıp sormak istedim. Umarım memnun kalırız.
Merhaba hocam uzun kullanımda hala memnun musunuz, herhangi bir sıkıntısı var mı? Ben de Xbox series s için almayı düşünüyorum şuan araştırma aşamasındayım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı