Corsair HS60 Pro 7.1 vs Corsair Void Elite 7.1

Bütçe
200-650

MightySeja

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba MediaMarkt mağazasına gidip alacağım, internetten sipariş vermeyeceğim. MediaMarkt mağazasında internete göre ucuz olan benim bütçeme uygun kulaklıklar bunlardı.

HS60 Pro 551 TL sarı çizgili olan kalmış maalesef 460 TL olan siyah modeli yok internetten sipariş veremem o yüzden fiyatı 551 TL olarak düşünün.

Void Elite ise 643 TL.

Arada 90 TL civarı bir fark mevcut. Sesten ziyade benim için mikrofon kalitesi önemli. Dip ses sorunu, kulaklıkta dinlediğim müziğin sesinin karşıya gitmesi olsun hangisinde daha azdır? Cızırtı falan da olmasa iyi olur.

Bunların dışında MediaMarkt üzerinden 650 TL'ye kadar olan önerilerinizi de değerlendirebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşılaştırmalarına bu siteden bakabilirsiniz hocam. Benim tercihim HS60 Pro olurdu.

Karşılaştırmalarına bu siteden bakabilirsiniz hocam. Benim tercihim HS60 Pro olurdu.

Bunu görüp bende öyle düşünmüştüm fakat yabancı forumlarda çok fazla kişi HS60 Pro'nun kulaklıktan gelen sesi aldığını söylüyor. Oyunlardaki susturuculu tabanca sesini bile alıyor mikrofon diyenler var ben de emin olamadım açıkçası. Karar değiştirip internet üzerinden Razer blackshark V2 X mi alsam acaba.

Bunu görüp bende öyle düşünmüştüm fakat yabancı forumlarda çok fazla kişi HS60 Pro'nun kulaklıktan gelen sesi aldığını söylüyor. Oyunlardaki susturuculu tabanca sesini bile alıyor mikrofon diyenler var ben de emin olamadım açıkçası. Karar değiştirip internet üzerinden Razer blackshark V2 X mi alsam acaba.
Bunu okuyunca şaşırdım. Çünkü abime HS50 almıştık zamanında ve aynı problem onda da var. Örneğin FPS oyunlarında abim yürürken, kapı açarken vs tüm sesleri ben kulaklığımda duyuyorum. Yani sadece onun duyması gereken şeyleri bende duyuyorum. Çok sinir bozucu. Ses rakipten mi yoksa takım arkadaşımdan mı geliyor ayırt etmesi çok güç bir duruma sokuyor seni.

Void Elite Surround aldım. Yüksek seslerde titreşim, cızırtı sorunu var. USB ses kartında da ses olsun olmasın cızırtı sorunu var. iCUE yazılımını kurunca da cızırtı çok daha fazla artıyor. İade ile uğraşmak istemediğim için ses kartsız kullanıyorum. Tavsiye etmem kulaklığı.

Bunu okuyunca şaşırdım. Çünkü abime HS50 almıştık zamanında ve aynı problem onda da var. Örneğin FPS oyunlarında abim yürürken, kapı açarken vs tüm sesleri ben kulaklığımda duyuyorum. Yani sadece onun duyması gereken şeyleri bende duyuyorum. Çok sinir bozucu. Ses rakipten mi yoksa takım arkadaşımdan mı geliyor ayırt etmesi çok güç bir duruma sokuyor seni.
Hocam aynı sorun HS50'de de var, oyunun sesini alıyor.

Geri
Yukarı