Corsair HS60 Pro harici ses kartı nereden alınır?

DaggeroN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Corsair HS60 Pro kulaklığım var. Masaüstü PC'de kullanacağım için ses kartına ihtiyacım var. Kutu içeriğinde geleni kaybetmişim. Nereden bulabilirim ya da bu kulaklığı masaüstü bilgisayarda nasıl kullanabilirim?

Alalı 1 yıl oldu. Faturası duruyor ancak garanti belgesi de kayıp :) Pedleri tamamen çıktığı için garantiye göndersem o sırada bir de ücreti mukabilinde ses kartı istesem olur mu acaba? :)

Kayıp ürünün yerine yenisini ücretsiz yollamazlar. Yerinizde olsam şunu alırdım:

Aradığım tam da böyle bir şeydi, teşekkürler.

Bir de kulaklığın pedleri gerçekten çok kötü. Ben hangi firmanın garantiye baktığını nasıl öğrenebilirim?

Aradığım tam da böyle bir şeydi, teşekkürler.

Bir de kulaklığın pedleri gerçekten çok kötü. Ben hangi firmanın garantiye baktığını nasıl öğrenebilirim?

Corsair’in TR distribütörü Penta olması lazım, onlarla iletişime geçebilirsiniz. Penta’nın sitesinden seri no ile kontrol edin, oradan kayıt çıkıyorsa ilgilenirler:

Hocam Penta ve Boğaziçi ile iletişime geçtim. Ürünün seri numarası eksik dediler. Fotoğrafı aşağıya bırakıyorum. Ürünün seri numarası nasıl eksik olabilir, ben mi yanlış bakıyorum? @deMarc

Dosya Ekleri

• 20221031_104652.jpg
    20221031_104652.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 69
LOT numarası S/N olması lazım normalde. Kutusu da mı yok ürünün, kutusundan da bir baksaydınız.

Kutusu yok, garanti belgesi yok :)

Pedin altında silik bir numara vardı. Barkodun yarısı da yırtılmış ve aşınmıştı. Şansımı deneyerek barkod okuyucuya soktum. Harbiden de 4 rakam daha çıktı başında :)

Şimdi garantiye gönderdim seri numarası ile birlikte. Bakalım, bekliyorum.

Bu arada şu ürünü aldım:

Geri
Yukarı